UWAGA!

Długi weekend w Rodzinnym Parku Rozrywki

2013-08-15
08:00
 
Długi weekend w Rodzinnym Parku Rozrywki

Odpoczynek, wspólna zabawa z dziećmi, rodzinny obiad – Nowa Holandia zaprasza wszystkich elblążan do spotkań na świeżym powietrzu w otoczeniu atrakcji sprawiających, że nasze dzieci na pewno nie będą się nudziły. W Rodzinnym Parku Rozrywki czekają na Państwa nowości – sezonowa pizzeria oraz nowe dmuchane konstrukcje na placu zabaw. Teraz wstęp do Parku tańszy – wybierz bilet rodzinny lub popołudniowy.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia to bardzo popularne tego lata miejsce wypoczynku elbląskich rodzin – tylko u Nas rodzice znajdą tak dużo atrakcji dla swoich pociech z gwarancją udanej zabawy i chwilą odpoczynku dla siebie. Na Nowej Holandii dzieci naprawdę mają co robić: jest zjeżdżalnia Lew Gigant, plac zabaw dla młodszych dzieci, zoo, przejażdżki kucykiem, wypożyczalnia rowerów wodnych i ścieżka edukacyjna.
      
       - Młodsze dzieci zapraszam na nasz plac zabaw, ustawiliśmy zupełnie nowe dmuchane konstrukcje do wspinania się i zjeżdżania. Całkowicie bezpieczne i przyjazne dzieciom, którym na razie nie starcza odwagi do wspinaczki na zjeżdżalnię Lew Gigant - informuje Marcin Maj, menadżer Parku Rozrywki na Nowej Holandii.
      
       W trakcie długiego weekendu pod numerem telefonu 55 615 10 85 uzyskacie Państwo informację o godzinach otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki, cenach biletów i ofercie dla grup zorganizowanych.
      
       Na terenie Nowej Holandii działa sezonowa pizzeria, która uzupełniła ofertę gastronomiczną. Wybierając się na rodzinny obiad macie Państwo do wyboru znany i popularny Grill Bar, Karczmę Rybną, punkty z lodami i goframi oraz pachnącą pizzę prosto z pieca.
      
       Serdecznie zapraszamy.
       Spędźmy jeden z ostatnich weekendów tych wakacji na Nowej Holandii.
      
      
www.nowaholandia.pl
        
----------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej