UWAGA!

Dni Braniewa bez zakłóceń

 
Elbląg, Dni Braniewa bez zakłóceń
(fot. KPP w Braniewie)

Nad bezpieczeństwem uczestników sobotniej (4 lipca) imprezy pn. Dni Braniewa czuwało 18 funkcjonariuszy Policji wraz z 2 strażnikami granicznymi i 2 żandarmami wojskowymi. Podczas zabawy blisko 1500 osób policjanci nie odnotowali poważniejszych wykroczeń.

Policyjne zabezpieczenie imprezy masowej ma na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa jego uczestnikom. W sobotni wieczór policjanci czuwali, aby obecne na braniewskim amfiteatrze osoby bawiły się bezpiecznie i nie zakłócały porządku publicznego innym uczestnikom. Współpraca ze służbami porządkowymi organizatora imprezy pozwoliła na reagowanie na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, tak że pomimo sprzedawanego w pobliżu imprezy alkoholu, jej przebieg był spokojny.
       Policjanci odnotowali jedno wykroczenie związane z zakłóceniem porządku publicznego poza terenem imprezy. Nietrzeźwy sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Gdy wytrzeźwieje poniesie konsekwencje popełnionego wykroczenia. Za zakłócenie porządku publicznego może otrzymać mandat w wysokości od 100 do 500 zł.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jak widać nie potrzeba tylu na ulicach. Dobrze prosperująca firma pozbyła by się niepotrzebnych etatów dla lepszego rachunku ekonomicznego. Z resztą policja jest zwolennikiem takich redukcji i tego się trzymajmy w KGP.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    podpowiadacz(2015-07-06)
  • Jak nic się nie dzieje to policjantom z nudów głupoty przychodzą do głowy
Reklama