UWAGA!

Dni Elbląga 2014 – zmiany w organizacji ruchu

Elbląg, Dni Elbląga 2014 – zmiany w organizacji ruchu

Podczas zbliżających się Dni Elbląga wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na Starym Mieście i na ulicy Warszawskiej. Prosimy mieszkańców przemieszczających się w tamtych okolicach o uważne zapoznanie się ze zmianami.

• 20 czerwca br. od godz. 6.00 do godz. 22.00, w celu przeprowadzenia koncertu w ramach Dni Elbląga 2014, zajęta zostanie ulica Stary Rynek od skrzyżowania tej ulicy z ul. Wigilijną i Św. Ducha do skrzyżowania ul. Stary Rynek z ul. Garbary i Studzienną bez możliwości przejazdu przez ulicę Stary Rynek na skrzyżowaniu z ul. Rybacką i ul. Kowalską oraz wydzielony odcinek ul. Rzeźnickiej i Mostowej.
       • 21 i 22 czerwca br. od godz. 16.00 do godz. 23.00, w celu przeprowadzenia koncertów na Wyspie Spichrzów, odbywających się w ramach Dni Elbląga 2014, zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów odcinek ul. Warszawskiej – od skrzyżowania tej ulicy z ul. Grochowską (zjazd z mostu na Rzece Elbląg) do skrzyżowania z ul. Orlą bez możliwości dojazdu do ulic: Kupiecka, Tartaczna, Wybrzeże Gdańskie.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama