UWAGA!

Dni Elbląga - po pierwsze bezpieczeństwo

 
Elbląg, Przedstawiciele służb mundurowych, agencji ochrony i organizatorów rozmawiali o bezpieczeństwie podczas Dni Elbląga
Przedstawiciele służb mundurowych, agencji ochrony i organizatorów rozmawiali o bezpieczeństwie podczas Dni Elbląga (fot. UM Elbląg)

Wczoraj (19 czerwca) po południu w Ratuszu Staromiejskim spotkali się przedstawiciele służb mundurowych, agencji ochrony i organizatorów tegorocznych Dni Elbląga. Cel spotkania - bezpieczeństwo podczas wszystkich imprez odbywających się w ramach święta miasta.

Odpowiednie przygotowanie wyjść ewakuacyjnych, oświetlenie terenu, zabezpieczenie dostatecznej ilości przenośnych toalet, przygotowanie dróg dojazdowych i dróg dojścia na teren imprezy masowej... wszystkie te tematy poruszane były na wczorajszym spotkaniu. Warto przypomnieć, że w tym roku imprezy masowe w ramach Dni Elbląga wracają na Wyspę Spichrzów. Uczestnicy spotkania ustalili również, że przed rozpoczęciem głównych imprez spotkają się jeszcze raz na odprawie i rozdzielą między sobą poszczególne zadania.
      
       Program Dni Elbląga
      

      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama