UWAGA!

Dni Otwarte w Firmie Handlowej Layman

 Dni Otwarte w Firmie Handlowej Layman

Największe nowości na rynku meblarskim, promocyjne oferty oraz niespodzianki dla stolarzy - to tylko nieliczne atrakcje podczas Dni Otwartych, które odbywają się w dniach 18-20 października w godz. 7.00-15.00 w siedzibie Firmy Handlowej Layman przy ul. Malborskiej 91b w Elblągu. Zobacz fotoreportaż.

- Prezentujemy najnowsze trendy panujące na rynku meblowym, pokazujemy wszystkie nowości, które pojawiają się wraz z początkiem sezonu jesiennego – wiadomo jest to wzmożony okres w meblarstwie, kiedy każdy chce mieć meble przed świętami, dlatego chcemy pokazać klientom, co mogą wykorzystać z tych nowości jeszcze w tym roku – podkreśla Rafał Zemke, menager Firmy Handlowej Layman.
       W tym okresie producenci mebli mogą liczyć na promocyjne oferty, rabaty nawet do 50 proc. u największych wystawców: + KRONO (Kronopol), Hettich, GTV, Finsa natur, Fikszo, Schilsner, Termoplast, Fest. Ponadto, każda z firm prezentuje swoje produkty po promocyjnych cenach, a przy każdym stoisku jest doradca, z którym można porozmawiać o bieżącej ofercie. Dodatkową niespodzianką jest specjalnie na tą okazje przygotowany wystrój jesienny, który wita Nas już przy wejściu. W środku natomiast kusi Nas zapach wędzonej szynki czy pstrąga, przygotowanych na swojskim stole przez Wiejskie Żarło. – Cała aranżacja i pomysł nawiązuje do surowca z którego są produkowane płyty czy blaty czyli z drzewa – podkreśla Rafał Patasiński, menager restauracji.
       - Podczas tego wydarzenia firma Kronopol po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję blatów kuchennych. Prapremiera blatów odbyła się dziś w Laymanie o godzinie siódmej rano. Z tej okazji w środę (20 października) przyjeżdża dyrektor handlowy z firmy Kronopol i zaprezentuje szerzej swoją ofertę – podkreśla Rafał Zemke.
       Wśród nowości na rynku meblarskim zostały zaprezentowane również fronty akrylowe, płyty meblowe, uchwyty z kryształami Swarovskiego specjalnie sprowadzane z Włoch, oświetlenie z firmy GTV, płyty fornirowane z firmy Finsa, z Hetticha – najnowszy design szuflad i zawiasów, najnowsza kolekcja ABS z Schilsnera, profile z Termoplastu, systemy przesuwne do szaf Fikszo.
       - Warto dodać, że istnieje możliwość zamawiania przez klientów frontów akrylowych jako gotowe formatki oklejone już obrzeżem – jest to nowość w Laymanie. Klient zamawia formatki, które po tygodniu są już do odbioru – podkreśla Rafał Zemke.

 


       Na stronie internetowej www.layman.com.pl znajdują się również zakładki dla projektantów. - Chcemy, aby nasza strona internetowa była pomocna zarówno dla klienta detalicznego, który może wejść do działu video i obejrzeć np. film prezentujący najnowszą koncepcję kuchni na rok 2015, jak również dla dekoratorów wnętrz, którzy będą mogli pobrać najnowsze materiały, zdjęcia czy pomysły na urządzenie kuchni czy całego mieszkania – wylicza Rafał Zemke.
       Przypominamy wszystkim stolarzom, że Dni Otwarte w Laymanie trwają tylko do środy do godziny 15.00.
      
      
      


       F.H. LAYMAN
       ul. Malborska 91 b w Elblągu
      
www.layman.com.pl
      

      
------------------ Reklama -------------------

      
      

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie