UWAGA!

Dni otwarte w Żuławskiej Fabryce Mebli

2015-06-23
14:00
Dni otwarte w Żuławskiej Fabryce Mebli

W sobotę, 27 czerwca, w ramach obchodów Dni Elbląga, odbędzie się dzień otwarty w Meble Wójcik. W godzinach 10- 13 będzie można zwiedzić nowo otwartą fabrykę z grupy Meble Wójcik - Żuławską Fabrykę Mebli, mieszczącą się przy ul. Żuławskiej 13 oraz zobaczyć, jak wygląda proces produkcji mebli.

Na Dzień Otwarty można się zapisywać przez formularz na stronie http://dniotwarte-meblewojcik.pl.
      
       Podczas zwiedzania zespół ekspertów marki Meble Wójcik zaprezentuje cały proces produkcyjny, opowie o nowych technologiach, parku maszynowym oraz sposobie dystrybucji produktów. Będzie to okazja, aby zobaczyć nie tylko sam proces produkcji mebli, ale również zwiedzić najnowszą fabrykę z grupy Meble Wójcik.
      
       - Jest to już druga edycja Dnia Otwartego, mamy nadzieję, że spotka się z tak dużym zainteresowaniem, jak ubiegłoroczna - mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu.
      
       Dzień Otwarty zostanie zorganizowany przy okazji obchodów Dni Elbląga. W ramach miejskiego święta marka Meble Wójcik jest również sponsorem Gali Operetkowej z udziałem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego.
      
------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej