UWAGA!

Do Elbląga wchodzi nowa usługa: home staging (sprawdź, co to jest)

2017-09-05
07:00

Nasza firma nazywa się Home Staging Elbląg i powstała, aby pomagać elblążanom, którzy chcą sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie, ale nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać. Przejdź dalej i zobacz, dlaczego home staging już przyciąga uwagę właścicieli mieszkań oraz domów w Elblągu.

Czym jest home staging?
      
Home staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Celem specjalisty od home stagingu jest sprawić, aby wystawiony na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się atrakcyjne dla jak największej liczby potencjalnych klientów, jak najszybciej znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę.
       - Jako home stager zawsze wskazuję właścicielowi wady i usterki, które trzeba naprawić, ponieważ obniżają atrakcyjność nieruchomości i wywołują wrażenie zaniedbania. Podpowiem, które elementy wyposażenia wnętrz - np. meble, dywany, bibeloty - należy usunąć, aby uniknąć efektu zagracenia i co zrobić, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Radzę, jak zadbać o najbliższe otoczenie: uporządkować podjazd, ogród lub balkon - wyjaśnia Agnieszka Dworzyńska, właścicielka firmy Home Staging Elbląg.
       W przypadku domów lub mieszkań pustych to home stager wybiera i kupuje, w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu, meble i inne elementy wyposażenia, które stanowią dekorację wnętrz. Dzięki takiej aranżacji potencjalnemu nabywcy łatwiej jest wyobrazić sobie, jak oglądane przez niego np. mieszkanie może wyglądać po umeblowaniu. Takie urządzone specjalnie „pod sprzedaż” wnętrza muszą być wyważone pod względem stylistycznym, uporządkowane a zarazem przytulne. Klient po wejściu powinien pomyśleć: „Ach, jak tu ładnie, przestronnie i miło! Chcę tu zamieszkać! Najlepiej zaraz!”

 


      
       Co robi home stager?
      
- Moim Klientom oferuje wiedzę i doświadczenie związane z architekturą wnętrz, ale jednocześnie mam inne spojrzenie na sprzedawaną nieruchomość. Podczas gdy właściciele są bardzo często emocjonalnie związani ze swoim mieszkaniem, ja jestem w roli osoby stojącej z boku, patrzącej na mieszkanie lub dom okiem kupującego. Umiem ocenić potencjał mieszkania bez żadnych emocjonalnych z nim więzi i profesjonalnie określić, jakie są jego plusy i minusy, co trzeba w nim zmienić, aby zachęcało do zakupu - dodaje Agnieszka Dworzyńska, home stager z Elbląga
      
       Firma już pozyskała pierwsze oferty nieruchomości do obsługi “home staging” - metamorfozy elbląskich mieszkań przed/po czytelnicy portEl.pl zobaczą m.in. na Facebooku.


       Home Staging Elbląg
       przygotowanie mieszkań do sprzedaży lub wynajmu

      
       Agnieszka Dworzyńska
       tel. 602 124 854
      
       Polub Home Staging Elbląg na Facebooku
      

       ----- artykuł promocyjny -------
        
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej