UWAGA!

Do obejrzenia tylko w portElu

Już 7 listopada w Internecie będzie można zobaczyć premierowo film "Na Wynos - zaspokoi każdy głód" - inspirowaną faktami opowieść o zwykłej, niezwykłej elbląskiej młodej parze.

„Na Wynos", to oparta na faktach opowieść o zwykłej, niezwykłej elbląskiej młodej parze, która rozpala opinię publiczną do czerwoności.
       Po jednej stronie stoi przystojny Miłosz (Miłosz Mikołajski - "portEl.pl"), po drugiej urocza Natalia (Natalia Szrama - " portEl.pl"). Para przechodzi trudne chwile. Na domiar złego Miłosz nie pamięta o rocznicowej kolacji z narzeczoną. Wszystko wskazuje na to, że tym razem to będzie koniec ich związku. Na szczęście przychodzi im na ratunek serwis NaWynos.portEl.pl . Kolacja jednak się odbyła, związek nie tylko został uratowany, ale również wzmocniony. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Natalii i Miłosza, to najbardziej oczekiwany film miesiąca.
       Scenariusz: portEl.pl, Telewizja Elbląska. Reżyseria: portEl.pl, Telewizja Elbląska. Produkcja: Telewizja Elbląska. Obsada: Natalia Szrama (Natalia), Miłosz Mikołajski (Miłosz). Obyczajowy, romans, 37 sek.
      
       Bilety normalne i ulgowe GRATIS. Zapraszamy na film.
------------------------- REKLAMA -------------------

      
      
NaWynos.portEl.pl

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...