UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Do trzech razy sztuka?

 
Elbląg, Urząd Miejski w Elblągu czeka na oferty zainteresowanych do 24 kwietnia
Urząd Miejski w Elblągu czeka na oferty zainteresowanych do 24 kwietnia (fot. arch. AD)

Elbląscy urzędnicy już po raz trzeci rozpoczynają poszukiwania osoby na stanowiska Kierownika Biura Wsparcia Przedsiębiorczości. Czy tym razem się uda, przekonamy się po rozmowach. Póki co, urząd czeka na zgłoszenia kandydatów.

Dotychczasowy kierownik Biura Wsparcia Przedsiębiorczości - Anita Pawlak odeszła z pracy w grudniu ubiegłego roku. I od tego momentu trwają poszukiwania następcy. Dwa ogłoszone dotychczas przez ratusz konkursy zakończyły się fiaskiem. Chętni byli, ale oczekiwań urzędników nie spełnili. Czy tym razem będzie inaczej? Potencjalni kandydaci swoje oferty mogą składać do 24 kwietnia. Ratusz liczy, że nowy kierownik podejmie pracę już w maju.
       Nowy kierownik Biura Wspierania Przedsiębiorczości będzie zajmował się pozyskiwaniem i obsługą inwestorów, wspieraniem przedsiębiorstw z sektora MŚP, koordynacją spraw związanych z elbląską podstrefą Warmińsko – Mazurskiej Strefy Ekonomicznej, współpracą z organizacjami okołobiznesowymi oraz z organami administracji rządowej i samorządowej. Do jego zadań będzie należało także koordynacja i nadzór nad projektami unijnymi związanymi z promocją potencjału inwestycyjnego miasta, ekonomii społecznej; będzie też nadzorował Elbląski Park Technologiczny i Powiatowy Urząd Pracy.
       Kandydat powinien legitymować się wyższym wykształceniem z zakresu prawa, administracji lub ekonomii, znajomością zagadnień z zakresu finansów i zamówień publicznych, przepisów ustaw o samorządzie gminnym, swobodzie działalności gospodarczej, promocji zatrudnienia oraz ogólną wiedzą nt. budowania marki, procesu inwestycyjnego. Pożądane są studia podyplomowe z podstaw prawno – ekonomicznych procesu inwestycyjnego oraz doświadczenie w sektorze prywatnych i związane z pozyskiwaniem środków unijnych.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama