UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dofinansowanie prac przy zabytkach. Przyjmowanie wniosków

 
Elbląg, Dzięki dotacji m.in. na wieżę przy Fałata wróciły zegary,
Dzięki dotacji m.in. na wieżę przy Fałata wróciły zegary, fot. AD (arch. portEl.pl)

UM informuje o naborze wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na terenie miasta Elbląga.

Wnioski mogą składać podmioty, które posiadają tytuł prawny do obiektu wpisanego indywidualnie do rejestru zabytków wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, trwałego zarządu, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego i nie są zaliczone do sektora finansów publicznych.
       Miejsca składania wniosków (osobiście lub pocztą): Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków w Elblągu, ul. Czerwonego Krzyża 2, 82-300 Elbląg lub Biuro Podawcze Departamentu Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg.
       Ze względu na to, że w 2015 roku 31 stycznia przypada w dzień wolny od pracy, ostateczny termin składania wniosków, upływa 2 lutego 2015 r. o godz. 15.30. Wnioski, które wpłyną po tym terminie, zostaną zarejestrowane, ale nie będą podlegały ocenie.
       Zgodnie z art. 79. ust. 1 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2014 r. poz. 1446 j. t.) przy rozpatrywaniu wniosków o udzielenie dotacji nie mają zastosowania przepisy Kodeksu postępowania administracyjnego.
       Niezbędne informacje dostępne są w siedzibie Biura, pod numerem telefonu: 55 239 33 21, 55 239 33 26; 55 239 33 67 oraz na stronie internetowej UM Elbląg.
      
      
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Nasz blok się załapał, czekaliśmy na ten remont tylko 94 lata :) : Właśnie konczy się remont. Warto sięgnąć po tę kasę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Alojzy(2014-12-29)
Reklama