UWAGA!

Domowe, tanie, smaczne! Restauracja Arena w NaWynos

 Domowe, tanie, smaczne! Restauracja Arena w NaWynos

  Każdy Polak uwielbia to co polskie, jeśli nie są to podatki lub służba zdrowia. Kto z nas w biegu życia nie miewa chwil zadumy, sięgających do wspomnień z dzieciństwa i pysznych posiłków swojej mamy? Niestety pracować trzeba i często, po prostu nie mamy czasu, żeby stworzyć chociażby podobny posiłek. Ale jest przecież inne rozwiązanie. Jest nim nowa w serwisie NaWynos Restauracja Arena!

 
      
       Właściciel lokalu lubuje się w polskiej kuchni. W Restauracji Arena znajdziecie wszystko, czego każdy z nas oczekuje od posiłku. Duże, i co najważniejsze smaczne, porcje za niską cenę. Za dwudaniowy obiad zapłacicie tylko 11 złotych, a sam lokal proponuje dodatkowo 5% rabatu! Restauracja otwarta jest codziennie od godz. 10 do17.30, więc gdy siedząc za biurkiem znów dopadnie was sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa zajrzyjcie na:
      

       Restauracja Arena nie jest oczywiście jedynym lokalem z tradycjami polskiej kuchni. Do wyboru są także: Restauracja Imbir, Bar Kalinka czy Pizzeria Da Vinci.
       Nie zapomnijmy także, że nie mając dostępu do komputera, wystarczy wejść w smartfonie na:
      

       Spośród setek dań wybierasz te, na które masz ochotę i już. Dodatkowo ze zniżkami 5%, 10%, 15% oraz aż 20%, w kieszeni zostaje Wam więcej pieniędzy. Nie wychodząc z domu bądź pracy, najecie się do syta.
      
Jak zwykle zapraszamy również innych restauratorów do zasilenia ekipy NaWynos. Więcej informacji uzyskacie na reklama@portel.pl
      
       Smacznego!
      
      
       --------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie