UWAGA!

Dopalacze odsłona druga – wydawało mu się ze jest… psem

 
Elbląg, Dopalacze odsłona druga – wydawało mu się ze jest… psem

Policjanci interweniowali wczoraj w jednym z mieszkań przy ul. Szczecińskiej w Elblągu. Znajdujący się tam 28-letni mężczyzna dziwnie się zachowywał. Nietypowość zachowania sprowadzała się do tego, że lizał on ekran telewizora. Nie ustalono jaki program był wtedy nadawany, natomiast policjanci sprawdzili co zażył 28-latek. Był to produkt „kolekcjonerski” czyli tzw. dopalacz.

To już druga interwencja w tym tygodniu dotycząca dopalaczy, a właściwie skutków ich użycia. 28-letni mieszkaniec Elbląga został w konsekwencji przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Policjanci interweniowali wczoraj około godziny 16.00 na ul. Szczecińskiej. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. Przyczyna przyjazdu pogotowia i policji było niepokojące zachowanie 28-latka. Najpierw lizał on ekran telewizora, a chwile później udając psa jadł karmę z miski czworonoga. Jako, że nie jest to codzienne zachowanie policjanci zapytali, czy zażywał wcześniej jakiś środek. Mężczyzna wskazał wtedy puste już opakowanie z napisem: „produkt kolekcjonerski nie do spożycia”. Doznał on zatrucia nieznana substancją i przewieziono go karetką pogotowia do szpitala. Tam pozostał pod opieka lekarska.
      
       Policjanci ostrzegają przed zażywaniem jakichkolwiek środków, których pochodzenia nie znamy. Każdy może reagować inaczej na daną substancję. Jednej osobie jak to pokazuje praktyka może się wydawać, że jest psem innej natomiast, że jest np. ptakiem. O ile w pierwszym przypadku sytuacja zakończy się na przewiezieniu do szpitala o tyle w drugim może być już znacznie gorzej.
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I tu czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale jak widać czasem i dla 28 latka to zbyt trudne zadanie. A ile osób w tym tygodniu poddano hospitalizacji po zażyciu domestosa, tussipcu, niewłaściwego "użycia" noża. .?
 • jakie zatrucie? niezla faze mial i tyle, marycha tez sie mozna zatruc?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  10
  ergar(2015-03-11)
 • Jeżeli wydaje ci się, że jesteś psem to przewiozą cię do szpitala. Jeżeli wydaje ci się, że jesteś ptakiem to może być już znacznie gorzej, bo. .?
 • Bo będzie myślał, że umie latać. Ale w sumie to jego problem. Później w szpitalu co z nimi robić? Szpital to nie zoo a jak mu się Uwidzi że Kuba Rozpruwacz?
 • To prosty sposób aby za darmo i bez kolejek odbyć komplet badań. Jesteś normalnym obywatelem ? jesteś chory ? idziesz do szpitala czekasz w kolejce wizyta za 4-5 miesięcy. A wystarczy być durniem łyknąć jakieś świństwo i na sygnale w uprzywilejowanym ambulansie cię wiozą jak pana i władcę. Emeryci i emerytki nie chce się Wam stać w kolejkach na badania? zapytajcie wnusia czy czegoś tam nie ma w kieszeni;)
 • Strach sie bac co wymysla następni konsumenci roznego rodzaju dopalaczy to jest śmieszne ale do czasu wypijcie sobie lepiej browar a nie jaracie jakies trutki na szczury opamietajcie sie poki pora
 • Ciekawe czy zaczal szczekac po tym wypasionym posilku
 • to może być doby środek przed komisją ZUSowską która nawet za brak ręki i nogi n nie da renty III grupy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Rentowny(2015-03-11)
 • hahaha jaki farmazon
 • Jako uczciwy człowiek, pracujący i opłacający wcale niemale skladki zdrowotne żądam aby takie pustaki płacili za opieke medyczną. Tyle porządnych i uczciwych ludzi choruje cięzko i nie moga dostac się do lekarza albo szpitala, a takie dziadostwo pomoc medyczną ma od ręki.
 • Niech biorą co chcą. Może się sami wyeliminują z życia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  kandydat Salceson (2015-03-11)
 • Mogli de. .bila zawieźć do schroniska a nie do szpitala. Dlaczego półgłówki maja leczenie ze składek normalnych ludzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  utylizator(2015-03-11)
Reklama