UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dotacje dla szkół zawodowych na Warmii i Mazurach

Medyk w Giżycku, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie oraz Zespół Szkół w Pasłęku otrzymają dotacje unijne m.in. na prowadzenie zajęć wyrównawczych, staże i praktyki oraz doradztwo.

Dzięki temu uczniowie zyskają nowe umiejętności, a tym samym łatwiejszy start na rynku pracy. W ramach projektów realizowane będą praktyki oraz staże w przedsiębiorstwach z regionu.
       - Szkolnictwo zawodowe dofinansowujemy w kilku programach unijnych. Uczniowie takich szkół potrzebują dobrych narzędzi do nauki, wykwalifikowanych nauczycieli oraz odpowiedniego zaplecza, dlatego wcześniej dofinansowaliśmy rozbudowy szkół w Szczytnie, Ełku, Olsztynie i Elblągu. Inne placówki również mają szansę na wsparcie, chociażby właśnie z Europejskiego Funduszu Społecznego - podkreśla marszałek Jacek Protas.
       Na konkurs ogłoszony w kwietniu br. było przeznaczonych 15,6 mln zł. Szkoły zawodowe mogły ubiegać się o dotacje również na pomoce dydaktyczne oraz innowacyjne formy nauczania.
       Zarząd Województwa zdecydował o dofinansowaniu placówek na wczorajszym posiedzeniu. Wtedy też zapadły rozstrzygnięcia konkursów dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.
      
Biuro Prasowe, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama