UWAGA!

Dotacje na zabytki przełożone

 Elbląg, Dotacje na zabytki przełożone
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Informujemy, iż z uwagi na pandemię COVID-19 przełożono na rok 2021 rozpatrywanie wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków znajdującym się na terenie Gminy Miasto Elbląg złożonych w 2020 roku.

W związku z powyższym w roku 2021 nie ogłasza się naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków znajdującym się na terenie Gminy Miasto Elbląg.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Naboru nie będzie, kasy nie ma. Macie na budynku znaczek to się martwcie.
  • miasto ma ponad 300 mln zł długów pytanie kto brał i podpisywał te długi ? dlaczego ci ludzie sobie chodzą po wolności i się cieszą ? te długi są nie do spłacenia, pytanie : komu miasto wisi tyle kasy ? jakim bankom? niemieckim? francuskim?włoskim?polskim? i o to chodzi żeby trzymać was za ryj przy pomocy długu i można się wymigać od wszystkiego, wszyscy są nie winni, biedni i nic nie wiedzą, ale kasa na konta wpływa co miesiąc, dobrze się żyje, na kredyt drogę czy chodnik budować każdy głupek umie tak działa wasza demokratyczna władza od 89,dlatego w eg jest jak jest a będzie jeszcze gorzej, a panowie co im dobrze jest w sondażach powiedzą na sam koniec że to wasza wina i musicie płacić
Reklama