UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

DROGĄ BILŻEJ DO UNII

17 maja w Elblągu odbyła się konferencja na temat : „Trasy układów komunikacyjnych w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim w aspekcie przygotowań do wstąpienia Polski do UE”.

W konferencji uczestniczyli m.in.. :

Wiceminister transportu – Witold Chodakiewicz.
Wojewoda warmińsko-mazurski – Zbigniew Babalski.
Wicewojewoda pomorski – Edmund Głombiewski
oraz parlamentarzyści z obu województw.

Uczestnicy konferencji uznali, że najważniejszym czynnikiem usprawnienia tras komunikacyjnych w obu woj. będzie budowa autostrady A1 łączącej Trójmiasto oraz zachodnią część woj. warm-mazurskiego z południem Polski i Europy.
Priorytetowym zadaniem jest również budowa przejścia granicznego w Grzechotkach i zakończenie modernizacji drogi szybkiego ruchu z Elbląga do granicy państwa. Połączenie tej autostrady skróci drogę do północno-zachodniej części Rosji oraz krajów nadbałtyckich. Spowoduje również ożywienie w portach Trójmiasta i Elbląga.
Uczestnicy konferencji uznali także za priorytet dostosowanie do standardów unijnych drogi ekspresowej nr 7, z uwzględnieniem budowy na obrzeżu Elbląga bezkolizyjnego węzła drogi z rozjazdami do miasta oraz w kierunku Królewca, Trójmiasta i Warszawy.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama