UWAGA!

Drogowy turniej

Drużyna Zespołu Szkół nr 2 w Elblągu oraz reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Nidzicy zwyciężyły w finałach Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Karta Rowerowa 2005 i Karta Motorowerowa 2005.

Finały odbywały się w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Browarnej w Elblągu. Drużyny kl. IV - VI szkół podstawowych zmagały się w kategorii "Karta rowerowa", zaś gimnazjaliści w kategorii "Karta motorowerowa". Wszyscy zawodnicy musieli: rozwiązać testy z przepisów o ruchu drogowym, pokonać na rowerze plac manewrowy, wykazać się jazdą sprawnościową po trasie przeszkód oraz praktyczną umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
     Ostatecznie w finale "Karty rowerowej" najlepsza okazał się drużyna gospodarzy - Zespołu Szkół nr 2 w Elblągu - w składzie: Dawid Bachmat, Bartłomiej Wróblewski i Jacek Grulkowski. Za nimi uplasowały się kolejno reprezentacje: SP w Godkowie i SP nr 3 w Nidzicy. W kategorii "Karta motorowerowa" zwyciężyło Gimnazjum nr 3 w Nidzicy. Za nim uplasowały się kolejno gimnazja: w Dobrym (gm. Godkowo) oraz w Iławie.
     Warmińsko - Mazurski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego był eliminacjami do turnieju ogólnopolskiego.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama