UWAGA!

Druga „Sobota z przewodnikiem”

 
Elbląg, Spacer odbędzie się pod hasłem „Szlakiem Fuldy przez Elbląg”,
Spacer odbędzie się pod hasłem „Szlakiem Fuldy przez Elbląg”, fot. nadesłana

Już w najbliższą sobotę (4 lipca) odbędzie się druga w tegorocznej edycji „Sobota z przewodnikiem”. Tym razem spacer odbędzie się pod hasłem „Szlakiem Fuldy przez Elbląg”. Zbiórka o godz. 10.00 przy zegarze słonecznym na placu Dworcowym. Wycieczkę poprowadzą przewodnicy PTTK Elbląg: Karol Wyszyński i Leszek Marcinkowski.

Już od 5 lat mieszkańcy oraz turyści zwiedzą najciekawsze miejsca w Elblągu w ramach cyklu „Sobota z przewodnikiem”. Spotkania społecznie prowadzą członkowie PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej z Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego. Tradycyjnie każde ze spotkań rozpoczyna się o godz. 10.00 w określonym miejscu i związane jest tematycznie z zabytkami i historią miasta.
       Wycieczka odbędzie się pod hasłem „Szlakiem Fuldy przez Elbląg”. Spotkanie poprowadzą przewodnicy PTTK: Karol Wyszyński i Leszek Marcinkowski. W trakcie spacerów chętni zbierają potwierdzenia udziału. Dla najaktywniejszych spacerowiczów przygotowaliśmy nagrody i niespodzianki, których rozdanie nastąpi 13 września podczas podsumowania 5. edycji „Sobót z przewodnikiem”.
       Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub osobiście do Biura Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu. Spacery odbywają się bez względu na pogodę i udział w nich jest bezpłatny.
      
       Organizatorami 5. edycji „Sobót z przewodnikiem” jest Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej i Urząd Miejski w Elblągu. Odkryj na nowo historię miasta! Serdecznie zapraszamy!
      
      
Leszek Marcinkowski, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • No to suniemy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    fokacz(2015-07-01)
  • A pana z Ełku nie widziano. Biegał ten kierownik ds sportu i turystyki od mostu Górnego do mostu Niskiego i szukał Bryzy. .. nad kanałem? Panie Wróblewski czy na tym polega Program Sportu i Turystyki w wykonaniu sprowadzonego "fachowca" po Wszechnicy Mazurskiej z Olecka? Co to za szkoła, której juz nie ma?
Reklama

To się czyta

To się komentuje