UWAGA!

Drugi "Patrol Roku"

Elbląscy policjanci: st. post. Bartłomiej Kwaśny i st. post. Przemysław Kapała zajęli drugie miejsce w eliminacjach wojewódzkich od ogólnopolskiego konkursu "Patrol Roku".

Policjanci startujący w tym konkursie wyłonieni zostali podczas eliminacji na szczeblu komendy miejskiej. Patrol w składzie starszy posterunkowy Bartłomiej Kwaśny i starszy posterunkowy Przemysław Kapała okazał się najlepszym patrolem na szczeblu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu i reprezentował nas w Olsztynie.
     - W Olsztynie policjanci musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami - mówi Alina Zając, rzecznik prasowy KMP w Elblągu. - Pisali test z wiedzy ogólnej, brali udział w konkurencji strzelanie połączone z pokonaniem toru przeszkód, udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej. Wiedzę i doświadczenie zaprezentowali w zaimprowizowanych na cele konkursu interwencjach.
     Komisja konkursowa wysoko oceniła umiejętności elblążan. W ogólnej klasyfikacji zajęli drugie miejsce. Również indywidualnie Przemysław Kapała uplasował się na drugiej pozycji. W zawodach brało udział 21 dwuosobowych zespołów reprezentujących województwo warmińsko-mazurskie. Tytuł najlepszych przypadł drużynie z Komendy Powiatowej w Ełku.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama