UWAGA!

Drugie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w SP 14

 Elbląg, Drugie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w SP 14
fot. Anna Dembińska

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu zaprasza na jutrzejsze (12 października) uroczyste otwarcie drugiego Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które odbędzie się o godz. 11 w Szkole Podstawowej Nr 14 w Elblągu przy ul. Mielczarskiego 45.

Celem oraz zakresem działania Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego będzie: prowadzenie szkoleń z dziećmi i młodzieżą szkolną w zakresie wychowania komunikacyjnego oraz upowszechnianie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; uświadamianie młodzieży szkolnej istoty zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym;
       przygotowanie uczniów szkół do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową; prowadzenie egzaminów na kartę rowerową i motorowerową.
       Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu w celu zabezpieczenia właściwej pracy wychowawczej wyposaży MC BRD w niezbędny sprzęt, pomoce naukowe, podręczniki oraz weźmie udział w przygotowaniu placu manewrowego do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem.
      
Zbigniew Lichuszewski, WORD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama