UWAGA!

Drukuj z Barwami

Koszulki waszej osiedlowej drużyny sportowej, czapki z logiem twojej firmy czy osobisty kubek z twoim imieniem? Centrum Haftu i Nadruku Barwy ograniczone jest tylko przez twoją wyobraźnię. Firma oferuje szeroką gamę produktów bardzo dobrej jakości, które świetnie nadają się na prezenty dla bliskich, okazjonalne pamiątki lub produkty, które nadadzą twojej firmie indywidualny charakter.

Dzięki Barwom możesz umieścić na ubraniach każdy wzór, grafikę, logo lub napis. Centrum oferuje hafty reklamowe, naszywki i wszywki, hafty na ręcznikach i polarze oraz nadruki na naczyniach, czapkach, poduszkach, bluzach i koszulkach.
      
       Barwy znane są ze swej kreatywności i indywidualnego podejścia do klienta. Starannie dobrany zespół pomoże ci zrealizować każdy pomysł. Od poduszek ze zdjęciem ukochanej osoby, przez zabawne koszulki i bluzy z logo twojej firmy, aż po drobne gadżety (torby, kubki, czapki) z dowolnym wzorem i kolorem. Barwy zrealizują wszystkie twoje pomysły, ale możesz skorzystać także z bogatej bazy gotowych wzorów.

 


       Centrum Haftu i Nadruku Barwy jest liderem w regionie i działa w branży od lat, a swoje produkty sprzedaje w całym kraju. Firma nieustannie się rozwija, a zyski inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt. Maszyny czołowych producentów, specjalistyczne farby i nowoczesna technologia druku cyfrowego DTG dają produkt znakomitej jakości. Grafika precyzyjnie oddaje najdrobniejsze elementy i realistycznie odwzorowuje wszystkie kolory. Dzięki temu końcowy efekt znakomicie trafia w gusta klientów.
      
       Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.barwy.net.pl
      

      


      
       Centrum Haftu i Nadruku Barwy

       ul. Wiejska 18
       biuro@barwy.net.pl
       Tel: 662 702 757
      
       Godziny otwarcia:
       Od Pon. do Pt.
       Od godz. 10 do 17
      
      
--------Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie