UWAGA!

„Drzwi Otwarte” w Szkole Tańca Broadway

 „Drzwi Otwarte” w Szkole Tańca Broadway

Już w najbliższą niedzielę (11 września) od godziny 16.00 w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu będą odbywały się bezpłatne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.

Podczas „Drzwi Otwartych” zajęcia hip hop & dancehall poprowadzi Sylwia Martys – tancerka grupy White Slide z Gdańska, która pomyślnie przeszła castingi do tegorocznego programu „Mam Talent”. Zajęcia z zakresu tańca jazzowego poprowadzi natomiast instruktor – Magdalena Gabriel.
       - „Drzwi Otwarte” organizujemy przede wszystkim z myślą o młodzieży – mówi Ewa Kalka, współwłaściciel Szkoły Tańca Broadway. - Chcemy rozruszać uczniów po wakacyjnej przerwie. Pragniemy pokazać elbląskiej młodzieży, że zajęcia taneczne są sposobem na aktywne spędzanie czasu w gronie znajomych, a także okazją do dbania o własne ciało i kondycję fizyczną. Taniec wyzwala hormony szczęścia i dostarcza dużo pozytywnej energii – dodaje Ewa Kalka.
       Na niedzielne „Drzwi Otwarte” Szkoła Broadway zaprasza wszystkich, którzy zainteresowani są zajęciami i chcieliby zasięgnąć szczegółowych informacji o zajęciach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
       Szczegółowe informacje o „Drzwiach Otwartych” oraz aktualnej ofercie Szkoły Tańca Broadway można znaleźć na stronie: www.taniec.elblag.pl oraz pod numerami telefonów: 55236 92 82 i 606 716 626.
      
      
-------------- Reklama --------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie