UWAGA!

Dwa miliony wejść na Wirtualny Elbląg

Wirtualny Elbląg, elbląska strona funkcjonująca pod adresem www.elblag.pl odnotowała na początku października dwumilionowe wejście.

Strona www.elblag.pl została założona sześć lat temu dzięki inicjatywie elbląskiego dostawcy usług internetowych - firmie Softel. Strona od kilku miesięcy funkcjonuje w nowej formule. Oprócz informacji opracowywanych przez redakcję portElu zawiera także linki do stron przygotowywanych bezpośrednio przez Biuro Promocji Miasta. Ważnym elementem strony jest katalog firm oraz zestaw linków do ważnych z punktu widzenia gości i mieszkańców Elbląga informacji. Na uwagę zasługuje fakt, że o ile na pierwszy milion gości strona czekała prawie pięć lat, to drugi milion odwiedził www.elblag.pl w przeciągu 13 miesięcy. Świadczy to niezbicie o rosnącej roli Internetu w promocji miasta.
     Dzisiaj na stronach portElu i www.elblag.pl pojawił się nowy plan Elbląga. Plan został wykonany na zlecenie wydawcy portElu przez elbląska firmę CONTACT multimedia. Jest to wersja testowa, którą autorzy poddają krytycznej ocenie Czytelników portElu. Wszelkie uwagi dotyczące odkrytych błędów i niedoskonałości planu prosimy przesyłać na adres plan@portEl.pl. O kontakt proszone są również elbląskie firmy i instytucje zainteresowane zaznaczeniem na planie swojej lokalizacji.
wg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Całemu Zespołowi składam serdeczne gratulacje i życzę dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i działalności na rzecz naszego pięknego miasta. Elbląski PORTAL, to jedna z wizytówek Elbląga. A ich nam potrzeba.
 • UprzejmieProszę o uściślenie: w 13miesięcy milion internautów, czy milion wejść naPortel? Niemniej - moje szczereGratulacje!!! +_+
 • Milion wejść oczywiście! Dziękuję za zwrócenie uwagi na tę nieścicsłość. Redakcja trochę za bardzo upiększyła mój tekst :-)) Już poprawiliśmy. Nie ma jeszcze niestety sposobu na zmierzenie ilości internautów. Ponadto, dla ścisłości, liczba ta dotyczy strony www.elblag.pl. Szczegółowa statystyka odwiedzin portElu znajduje się w stopce strony. Dziękuję za gratulacje.
 • Tak - szczerze życzę WAM dalszych lat egzystencji nie koniecznie w symbiozie ze słuszna rzeczywistością. Musze przyznać, ze tylko dzięki WAM wszyscy to obecni mogli zaistnieć w świadomości publicznej. Władcy niestety nigdy nie odważyli się zaistnieć w bezpośrednim starciu na forum. Niestety tego się zawsze bali, ale nowe pokolenie tych ze da sobie i daje z tym już rade - vi de warszawka i otoczenie. Tak, zmieniają się realia i cele - świat nie czeka, toczy się dalej, zostawiając głupców i nieudaczników na śmietnisku historii. O w mordę, ale to patetycznie zabrzmiało - jak na kazaniu paschalnym. Jutro jest pierwszy dzień z reszty mego życia. Cóż z nim zrobię - głownie zależy ode mnie, ale nie tak do końca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2003-10-07)
 • PanieWłodku! Obśmiałem się, jak norka z tego imputowania www.dworskiEl.pl milona wejść w 13mies.{^_^} portel.pl pokazuje jasno, że z tego melona, to www.portEl.pl ma co najmniej 97% . . . Parafrazując Quentina: od takiego lizanka to ja już wolę masaż stóp ~
Reklama