UWAGA!

"Dwudziestka" w NaWynos!

 "Dwudziestka" w NaWynos!

  Ostatnio dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć gastronomiczną ofertę NaWynos. I co najważniejsze, udaje się! Dobiliśmy już do „dwudziestki”. W związku z tym nowa restauracja przygotowała dla was całą masę zniżek, które dostępne są tylko w serwisie NaWynos. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak powitać w naszych szeregach lokal Al Capone.

Jest on dość nowym tworem na elbląskiej mapie gastronomicznej, jednakże już zyskał stałych bywalców i grono fanów. Nie jest to przypadek. Wystarczy zapoznać się z menu. Oprócz pysznych i tanich dań obiadowych, które kuszą zapachami i smakiem, zamówić możecie tam także potrawy z mięsem kebab oraz Specjalności Szefa Kuchni, jak m.in. Mięso wołowo-wieprzowe z ryżem owijane liśćmi winogrona. Na samą myśl cieknie ślinka!
Nowość połączona z doświadczeniem
Oprócz nowych restauracji jak Al Capone oraz Restauracja Arena, która jest już od ponad tygodnia w naszym serwisie znajdziecie lokale znane już wszystkim elblążanom.

       Wystarczy wejść na:

      
www.nawynos.elblag.pl/
Nie musisz już dopytywać się przez telefon „co jest, a czego nie ma”, co często skutkuje pomieszanym zamówieniem. W serwisie NaWynos masz wszystko pod ręką.

       Siądź – wybierz – zamów. I już!
Pamiętaj! Korzystając z NaWynos otrzymujesz 5, 10, 15, a nawet 20% zniżki na zamawiane jedzenie.
       Z nikim w Elblągu nie zjesz tak tanio i smacznie. Zamów z domu bądź mobilnie ze smartfona wchodząc na :
      
m.portel.pl/nawynos
---Reklama---
      

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie