UWAGA!

Dyrektor Biura Regionalnego poszukiwany

 Elbląg, Dyrektor Biura Regionalnego poszukiwany
fot. Michał Skroboszewski

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłosił konkurs na dyrekora Biura Regionalnego w Elblągu. Fotel jest wolny, bo poprzedni dyrektor, Jerzy Wcisła, został senatorem. Kandydaci mogą składać cv do 4 marca.

Idealny kandydat musi: posiadać wykształcenie wyższe; legitymować się co najmniej 5-letnim stażem pracy lub co najmniej 3 -letnim doświadczeniem w wykonywaniu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Musi także cieszyć się nieposzlakowaną opinią i być osobą niekaraną.
       Dodatkowo punktowana będzie znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania samorządu terytorialnego; znajomość zadań Biura Regionalnego oraz umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.
       Dyrektor Biura Regionalnego w Elblągu będzie odpowiedzialny za pracę biura, za jego promocję, jak również za współpracę z organami administracji rządowej, lokalnego samorządu terytorialnego oraz organizacjami społecznymi, zawodowymi i gospodarczymi – w tym także z terenu Województwa Pomorskiego – w szczególności w zakresie dotyczącym Międzynarodowej Drogi Wodnej E-70 oraz Dolnej Wisły, Żuław Wiślanych, Kanału Elbląskiego i Zalewu Wiślanego.
       Zainteresowani tą posadą mogą składać swoje oferty do 4 marca.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama