UWAGA!

Dyrektor od dróg pilnie poszukiwany

 Elbląg, Wiele dróg w mieście wymaga jeszcze remontu, np. ul. Nitschmanna
Wiele dróg w mieście wymaga jeszcze remontu, np. ul. Nitschmanna (fot. AD, archiwum portEl.pl)

Ratusz szuka dyrektora Zarządu Dróg. Wakat na tym stanowisku istnieje od kwietnia ubiegłego roku, kiedy prezydent wprowadził zmiany organizacyjne w urzędzie. Kandydaci mają czas do 5 kwietnia na złożenie swoich ofert.

Kandydat na dyrektora Zarządu Dróg musi mieć wyższe wykształcenie techniczne, minimum trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem drogami lub wykonywaniem przez ten sam okres czasu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Powinien też posiadać wiedzę w zakresie budownictwa, projektowania, wykonawstwa i prowadzenia inwestycji, zarządzania drogami publicznymi oraz znać przepisy prawne zawarte w odpowiednich ustawach.
       Idealnie byłoby, gdyby kandydat na dyrektora legitymował się wykształceniem wyższym na kierunku budownictwo lądowe, specjalistycznymi studiami podyplomowymi lub kursami i szkoleniami w zakresie zarządzania drogami oraz uprawnieniami drogowymi. Wskazana jest też znajomość języka obcego.
       Dyrektor będzie się zajmować m. in. planowaniem, budową, modernizacją, utrzymaniem i ochroną miejskich dróg oraz wydawaniem decyzji administracyjnych z zakresu działania departamentu. Do jego zadań należeć też będzie zarządzanie oraz sprawowanie nadzoru nad pracą departamentu oraz rozpatrywanie wniosków mieszkańców oraz interpelacji radnych. Kandydaci maja czas do 5 kwietnia na złożenie ofert.
       Przypomnijmy, że ostatnim wieloletnim dyrektorem Zarządu Dróg była Krystyna Dziurdź.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A jeśli nie spełniam, żadnego wymogu stawianego kandydatom, ale jestem z PIS to dostanę tą robotę ?
 • Nie dostaniesz bo E-gu personalny ma na imię Dobry Samorząd do spółki z po, psl i sld.
 • tak jeżeli startowaleś z tego okręgu, zadzwoń do mnie żebym wiedział że to ty
 • Powinien zostać wybrany jakiś " kompetentny " z PiS - u.
 • Namaszczam wg zasług
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pan_Prezes(2016-03-25)
 • A ile na reke taki dyrektor dostanie??? Bo 5-7 tys. to kazdy kierownik na budowie z uprawnieniami dostaje, wiec nie wiem czy warto zmieniac stolki
 • niech zgadne, dyrektorem zostanie ktos z pisu. .. .a konkurs ofert bedzie zrobiony dla picu
 • xxxxx
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tobias(2016-03-25)
 • A po cholerę ten konkurs, Panie Prezydencie? Niech Pan wymyśli taka formułę, żeby ktoś normalny zajął się tymi drogami, bo w przeciwnym wypadku prezes Kaczyński zdecyduje, że to ma być ktoś z PiS i będzie po zawodach. A prezes wszystko może, jak pokazało ostatnie sto kilkadziesiąt dni. Wiem, wiem, co ma prezes PiS do samorządu Elbląga. Odpowiedź brzmi - jak zechce to wszystko. Jak zechce to ukradnie nawet księżyc (po raz drugi). Więc Panie Witoldzie W. do roboty, wyprzedźmy ruch kaczystów, nie oddajmy "twierdzy" Elbląg, niech "nasz" człowiek buduje drogi, niech się święci jajeczko (wielobarwne), palemka i baranek, na pohybel wrogom pokoju, wrogom narodu z pod znaku kato pisowszczyków, pseudo chrześcijan, którzy niezależnie od sytuacji mają pełne ręce kamieni i są gotowi rzucać nimi w każdego, który myśli inaczej, czyli nie wielbi bałwochwalczo prezesa Jarosława K. Ale się rozwinąłem, ho, ho, ho. Pozdrawiam reakcję, przepraszam redakcję i życzę wesołych jajek zarówno Panom Redaktorom, jak i szczególnie Paniom Redaktorkom. Niechaj Wam kroczy Baranek i niechaj lata Motylek. Trudny czas przed nami, ale zaKODujmy sobie - musimy wytrwać, musimy przetrwać, żeby mogła przyjść jeszcze lepsza zmiana. Na szczęście po tej ekipie, ile by lat nie rządziła, każda zmiana będzie lepsza. I cytując, nie boję się tego powiedzieć, wieszcza Wojciecha Młynarskiego - ". .. róbmy swoje, żeby było na co wyjść, Kochani. .. " Jajeczko i Baranek, Alleluja!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  lubiętomiasto(2016-03-25)
 • w polszy dostawałem 3 tys za kierownika z uprawnieniami. za to w DE jako fizol 4 razy tyle. j. e. a. c ten wasz smród.
 • i tu jest szansa dla mlodych, zdolnych, wyksztalconych, bo przynaleznośc do rodziny PiS nie jest konieczna.
 • Ukonczylem szkole gastronomiczna na ocenach dostatecznych. Do tego 2 tygodniowy kurs zbierania wisni, strzyzenie owiec, oraz potrafie wymienic swiece i olej w polonezie. Chodze do kosciola co niedziele I przynaleze do PIS-u od 6 lat. Gdzie mam zlozyc CV?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Bolek123(2016-03-26)
Reklama