UWAGA!

Dyrektora nie będzie

 
Elbląg, Kierownicze stanowisko wciąż pozostaje wolne
Kierownicze stanowisko wciąż pozostaje wolne (fot. arch. portEl)

Miał pokierować biurem, organizować pracę prezydenta oraz wiceprezydentów. Wykształcony, wszechstronny, znający języki i zasady savoir vivre. Niestety, jedyna osoba, która spełniła wymogi formalne zrezygnowała - miasto wciąż nie ma Dyrektora Biura Prezydenta Miasta.

Oficjalna informacja o rozstrzygnięciu konkursu pojawiła się dziś (18 października) w Biuletynie Informacje Publicznej. Czytamy w niej, że "w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Dyrektora Biura Prezydenta Miasta nikt nie został wybrany. Jedyny kandydat, który spełnił wymagania formalne zrezygnował z ubiegania się o ww. stanowisko".
       Przypomnijmy, idealny kandydat to magister zarządzania, administracji lub prawa, posiadający minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku. Poliglota, posiadający wiedzę z zakresu mediów. Do jego obowiązków należałoby m.in. organizacja pracy wiceprezydentów i prezydentów, koordynacja polityki informacyjnej prezydenta, monitoring i analiza przekazów medialnych, prowadzenie spraw związanych z przyznawaniem honorowego patronatu prezydenta oraz udział w komitetach honorowych, a także koordynowanie spraw związanych ze współpracą międzynarodową, obsługą delegacji zagranicznych.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama