UWAGA!

Dyrektorski fotel na Zaciszu czeka

 Elbląg, Biuro Regionalne w Elblągu czeka na dyrektora
Biuro Regionalne w Elblągu czeka na dyrektora (fot. arch. Michał Skroboszewski)

Sześciu kandydatów stanęło do konkursu na dyrektora elbląskiego Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Z ich aplikacjami zapozna się komisja rekrutacyjna, która podejmie decyzję o tym, kto i czy w ogóle któryś z chętnych obejmie posadę przy ul. Zacisze.

Fotel dyrektora Biura Regionalnego w Elblągu jest wolny, bo poprzedni dyrektor, Jerzy Wcisła, został senatorem. Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłosił więc konkurs. Idealny kandydat musi: posiadać wykształcenie wyższe; legitymować się co najmniej 5-letnim stażem pracy lub co najmniej 3 -letnim doświadczeniem w wykonywaniu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Musi także cieszyć się nieposzlakowaną opinią i być osobą niekaraną.
       Dodatkowo punktowana będzie znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania samorządu terytorialnego; znajomość zadań Biura Regionalnego oraz umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.
       Termin składania ofert upłynął 4 marca. Jak poinformowało nas buro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, wpłynęło sześć zgłoszeń. Komisja rekrutacyjna, która powołana zostanie w najbliższym czasie, zajmie się ich rozpatrywaniem. To ona podejmie ostateczną decyzję o tym, kto i czy w ogóle któryś z kandydatów zajmie dyrektorski fotel przy ul. Zacisze.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama