UWAGA!

Dyskusje o planach zagospodarowania odbędą się zdalnie

 Elbląg, Dyskusje o planach zagospodarowania odbędą się zdalnie
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Dyskusje publiczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach planów zagospodarowania przestrzennego odbędą się w formie zdalnej - informuje prezydent Elbląga. 

W związku z zagrożeniem epidemicznym wywołanym przez wirus COVID-19 dyskusje publiczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego:

1)    terenu między rzeką Elbląg a terenem bocznicy kolejowej w Elblągu – zmiana fragmentu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Elbląg-Zdrój w Elblągu odbędzie się w formie zdalnej na stronie www.dyskusjapubliczna.elblag.eu w terminie wyznaczonym w obwieszczeniu dostępnym na stronie, tj. we wtorek 07.04.2020r. o godz.15.30.

2) zurbanizowanego fragmentu obszaru miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Próchnik w Elblągu - część A odbędzie się w formie zdalnej na stronie www.dyskusjapubliczna.elblag.eu w terminie wyznaczonym w obwieszczeniu dostępnym na stronie, tj. we wtorek 14.04.2020r. o godz.15.30.

Zainteresowani będą mieli możliwość zadawania pytań dotyczących wskazanych projektów planów, na które projektanci planów odpowiadać będą w czasie rzeczywistym.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama