UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyskusje o planach zagospodarowania odbędą się zdalnie

 
Elbląg, Dyskusje o planach zagospodarowania odbędą się zdalnie
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Dyskusje publiczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach planów zagospodarowania przestrzennego odbędą się w formie zdalnej - informuje prezydent Elbląga. 

W związku z zagrożeniem epidemicznym wywołanym przez wirus COVID-19 dyskusje publiczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego:

1)    terenu między rzeką Elbląg a terenem bocznicy kolejowej w Elblągu – zmiana fragmentu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Elbląg-Zdrój w Elblągu odbędzie się w formie zdalnej na stronie www.dyskusjapubliczna.elblag.eu w terminie wyznaczonym w obwieszczeniu dostępnym na stronie, tj. we wtorek 07.04.2020r. o godz.15.30.

2) zurbanizowanego fragmentu obszaru miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Próchnik w Elblągu - część A odbędzie się w formie zdalnej na stronie www.dyskusjapubliczna.elblag.eu w terminie wyznaczonym w obwieszczeniu dostępnym na stronie, tj. we wtorek 14.04.2020r. o godz.15.30.

Zainteresowani będą mieli możliwość zadawania pytań dotyczących wskazanych projektów planów, na które projektanci planów odpowiadać będą w czasie rzeczywistym.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama