[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyżur prezydentów

Elbląg, Dyżur prezydentów
Fot. Anna Dembińska.

W sobotę 6 lutego zapraszamy mieszkańców Elbląga na spotkanie z prezydentem miasta Henrykiem Słoniną oraz wiceprezydentami: Witoldem Wróblewskim i Arturem Zielińskim. Prezydent przyjmować będzie w godzinach 9-11 w pokoju 210 Urzędu Miejskiego.


      
Joanna Urbaniak, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ciekawe czy ktoś z wielkich krzykaczy pójdzie i się odezwie; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Danials(2010-02-04)
 • A czy to ma sens?
 • Dlaczego decyzje podatkowe wysyłane są oddzielnie dla każdej własności. Koszt listu poleconego 5,65 x ilość decyzji w Elblągu to kupa kasy
 • Zgłaszam chęć przekazania Panu Słoninie informacji o losach młodych elblążan, wykształconych i bezrobotnych oraz pracodawcach poszukujących fachowców. Ciekawe iż 4 miejsce w bezrobociu w kraju nikogo nie mobilizuje. A w obecnym roku zapowiada się totalna klęska. Czy z pozycji ratusza tego nie widać? Czy zostanę możliwość porozumienia się to przekaże pózniej. Z praktyki wiem iż szanse są małe, ale jeszcze raz podejdę. .. .
 • Szanowni Państwo dwukrotnie chciałem spotkać się z Panem Prezydentem i zadać tylko jedno pytanie.”O jakim zanurzeniu mają gwarancję wpłynięcia statki do portu w Elblągu na rzece” Rozmowę chciałem nagrywać, aby odpowiedź przekazać na stronie www.rafzen.pl internautom. Niestety dwukrotnie nie zostałem przyjęty. Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w prawie oto tekst ze strony rafzen.pl „§133a.1.Wielkość statków wchodzących do portu Elbląg nie może przekraczać 85m długości i 2m zanurzenia. Podana wielkość zanurzenia odnosi się do średniego stanu wody i może ulec czasowym ograniczeniom." Odpowiedź jest prosta, nie ma takich statków, które miały by gwarancję wpłynięcia do nowego nabrzeża w Elblągu. Szanowni Młodzi Elblążanie Wasz los, Wasza praca w dużym stopniu zależy od wymiany handlowej z Rosją przez Zalew Wiślany . Rosjanie tego chcą, poczynili wiele kroków w tym kierunku. Teraz czas na Was. Z poważaniem mgr inż. Jerzy Kulas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy Kulas(2010-02-04)
 • niech kibole przyjdą na spotkanie, a zaraz Słonina zmieni plany i odwoła spotkanie
 • niech biora łopaty i ida odsnieżac miasto a nie beda siedziec po proznicy
 • pytam Pana Prezydenta kiedy będzie odśnieżona dzielnica Bielany czy w końcu ktoś uporządkuje tablice informacyjne ulicy Niemcewicza czy w końcu ktoś pomyśli o odśnieżaniu tej ulicy tam też mieszkańcy Elbląga mieszkają
Reklama