UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieciaki w natarciu!

Elbląg, Zabytkowy citroen - jedna z atrakcji ubiegłorocznego festynu na lotnisku
Zabytkowy citroen - jedna z atrakcji ubiegłorocznego festynu na lotnisku (fot. WS)

W sobotę (2 czerwca) na lotnisku elbląskiego aeroklubu odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Dzieciaki w natarciu II". W programie jest wiele atrakcji, m.in. pokazy rycerskie, Wikingów, maszyn oblężniczych, ratownictwa medycznego, agencji ochrony, wystawa modelarstwa. Będą też gry i konkursy z nagrodami.

Fundacja na Rzecz Warmii i Mazur oraz Aeroklub Elbląski zapraszają 2 czerwca na festyn pod nazwą „Dzieciaki w Natarciu II”.  Impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym i współzawodnictwa osób zdrowych i niepełnosprawnych odbędzie się w godzinach 10 – 16 na terenie elbląskiego lotniska.
       - Festyn organizowany jest społecznie i ma na celu integrację dzieci niepełnosprawnych z ich sprawnymi kolegami, a także z dorosłymi - wyjaśnia Jan Brzozecki, przedstawiciel organizatorów. - Wśród wielu atrakcji przewidziane są m.in. pokazy rycerskie, Wikingów, maszyn oblężniczych, ratownictwa medycznego, agencji ochrony, wystawa modelarska oraz dziedziny związane z lotnictwem.
       Na lotnisku wystąpi także Wojskowa Orkiestra Wojsk Lądowych z Elbląga i sekcja wokalna Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       Przybyłe na lotnisko wraz z rodzicami dzieci będą mogły brać udział w nagradzanych grach i zabawach zorganizowanych przy współudziale: Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Agencji Promet Service, Agromax-u, 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, Policji, Straży pożarnej, Straży Granicznej, Elbląskiego Klastra Turystycznego, Elbląskiego Forum Odtwórców Historycznych, Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu, Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego - Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty oraz Nadleśnictwa Elbląg, Grupy Lotos SA i Energa Kogeneracja Sp. z o.o..
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama