UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieciaki „wlepiały” nagrody i upomnienia

 
Elbląg, Dzieciaki „wlepiały” nagrody i upomnienia
fot. nadesłane

Każdy kto przejeżdżał w minionym tygodniu (poniedziałek i środa) ul. Mickiewicza mógł natknąć się na dziecięcy patrol. Uczniowie SP 4 wręczali kierowcom medale lub znaki ostrzegawcze.

Projekt na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeprowadzili uczniowie klas IV uczestniczący w zajęciach w Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu pod opieką koordynatora Małgorzaty Staneckiej we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Elblągu oraz Komendą Miejskiej Policji w Elblągu.
       Głównym celem akcji było kształtowanie wśród uczniów umiejętności obserwacji i oceny sytuacji na drodze oraz podejmowania właściwych decyzji, a także promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Projekt miał na celu pokazanie uczniom prawidłowych, ale i nieprawidłowych zachowań na drodze, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na przepisy dotyczące ich bezpośrednio (kto może siedzieć na przednim siedzeniu, kogo obowiązuje fotelik, pasy itp.).
       Kierowcy, którzy jechali zgodnie z przepisami otrzymali od uczniów medal „Wzorowy kierowca” (w formie naklejki). Kierowcy łamiący przepisy otrzymali znak ostrzegawczy „Możesz być sprawcą wypadku”, pouczenie od policjanta, musieli też dzieciom obiecać, że nie będą już więcej łamali przepisów.
      
Małgorzata Stanecka, koordynator MC BRD Nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama