UWAGA!

Dziecięca Akademia Tańca

 Elbląg, Dziecięca Akademia Tańca
(fot. nadesłana)

Zabawy taneczne, nauka podstawowych kroków z różnych form tańca i najlepszy sposób, aby spożytkować nadmiar energii – to zajęcia Dziecięcej Akademii Tańca. Na przygotowany specjalnie dla najmłodszych, w wieku od 4 do 6 lat, kurs zaprasza Centrum Tańca Promyk.

Dzięki zajęciom Dziecięcej Akademii Tańca najmłodsi jednocześnie ćwiczą koordynację ruchu, poprawną sylwetkę oraz poczucie rytmu. Taniec najlepiej wprowadzać już od najmłodszych lat.
       - Zajęcia są połączeniem zabawy tanecznej oraz nauki kroków z różnych form tańca - mówi instruktor Katarzyna Lesz. - Krok po kroku wprowadzamy podstawowe elementy walca angielskiego, cha-chy, tańca nowoczesnego. Dzieci uwielbiają uczyć się choreografii do znanych przebojów dlatego też podczas zajęć nauczą się układów do takich utworów, jak „Nosa" Michel Teló czy „Tche Tcherere Tche Tche" Gusttavo Lima.
       Poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe dziecko ćwiczy pamięć i rozwija wyobraźnię, a walka z własnymi słabościami umacnia w nim pewność siebie. Regularne zajęcia to także sposób na wyrabianie od najmłodszych lat nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu. Poprzez zajęcia Dziecięcej Akademii Tańca, każdy rodzic może sprawdzić czy jego dziecko posiada zdolności taneczne oraz czy taniec stanie się jego hobby.
       - Przyjście na pierwsze zajęcia nie zobowiązuje do uczęszczania na cały kurs. Pierwsze spotkanie w Promyku, z instruktorem to zawsze czas żeby dziecko mogło sprawdzić czy odpowiada mu taka forma aktywności i czy będzie chciało przychodzić na kolejne zajęcia – mówią organizatorzy.
       Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 16.30 w Centrum Tańca „Promyk" przy ul. Browarnej 80. Koszt miesięczny zajęć to 30 zł.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama