UWAGA!

Dzielnicowy Ci pomoże

2009-05-20
Aktualizowany 2009-05-27 12:10

To prewencyjny program realizowany przez elbląskich policjantów. W różnych punktach miasta w specjalnym namiocie dyżurują dzielnicowi, którzy odpowiadają na pytania mieszkańców. Dziś (27 maja) w godz. od 13 do 15 spotkanie przy ulicy Malborskiej (przy sklepie Biedronka).

Celem tych akcji jest między innymi poznanie dzielnicowego, podniesienie jego rangi na danym terenie, a także umożliwienie mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z policją.
     - Spotkania z mieszkańcami mają również na celu rozwiązywanie istniejących problemów na danym terenie, mobilizowanie lokalnych społeczności do tworzenia sąsiedzkiej współpracy, zmierzającej do zapobiegania przestępczości – dodaje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - W trakcie spotkań mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń.
     27 maja (środa) w godzinach 13 - 15 przy ulicy Malborskiej (przy sklepie Biedronka) będzie dyżurował dzielnicowy rewiru I.
     Dzielnicowy spotka się również z mieszkańcami 30 maja (sobota) podczas Festynu Majowego organizowanego przez SM Zakrzewo przy ulicy Kasprzaka.
     Na festynie będzie można oznakować rower. Aby tego dokonać wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości oraz dowodu zakupu roweru. Każdy zarejestrowany rower, oprócz znaków numerycznych, będzie oznakowany specjalną naklejką informacyjną.
     - Ponadto wszystkich chętnych zapraszamy do znakowania rowerów w każdą środę od godziny 14 do 15 do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przy ul. Królewieckiej 106, tel. 055 230-15-36 – dodaje Justyna Grzeczka.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama