UWAGA!

Dzielnicowy Ci pomoże

Dziś (środa) pomiędzy godziną 13.30 a 15.00 przy ul. Władysława IV, w ramach wakacyjnych spotkań z dzielnicowym, odbędzie się spotkanie z sierż. Łukaszem Olejarzem, dzielnicowym m.in. osiedla przy ul. Władysława IV.

Jedną z form realizacji programu „Dzielnicowy Ci pomoże” są spotkania w plenerze. Rozstawiany jest wówczas namiot prewencyjny w różnych punktach miasta. W trakcie spotkań z dzielnicowymi mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń.
       Celem tych akcji jest między innymi poznanie dzielnicowego, podniesienie jego rangi na danym terenie, a także umożliwienie mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z policją. Spotkania z mieszkańcami mają również na celu rozwiązywanie istniejących problemów na danym terenie, mobilizowanie lokalnych społeczności do tworzenia sąsiedzkiej współpracy, zmierzającej do zapobiegania przestępczości. W trakcie spotkań mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń.
sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama