UWAGA!

Dzień Darmowej Dostawy w NaWynos!

 Dzień Darmowej Dostawy w NaWynos!

1 grudnia to kolejny dzień, w którym możecie zaoszczędzić. Właśnie dziś przypada Międzynarodowy Dzień Darmowej Dostawy. A skoro nadarza się taka okazja, to i w NaWynos nie może być inaczej. Jeśli jesteś osobą, która jeszcze do NaWynos się nie przekonała, to masz ku temu najlepszą okazję. A może jesteś naszym stałym klientem? No cóż, zaoszczędzisz po raz kolejny.

To już kolejna edycja Dnia Darmowych Dostaw w NaWynos. Nie można więc przegapić takiej okazji. Zamawiając dania w naszym serwisie nie dość, że jak zwykle czeka na Ciebie rabat nawet do 20%, to dodatkowo nie zapłacisz za dowóz pod wskazany adres.
      
       A wybierać jest z czego. Czeka na Ciebie aż 29 restauracji, z których każda ma do zaoferowania coś specjalnego w jak zwykle niskiej cenie. Czy jest to śniadanie, obiad czy kolacja, w menu naszych lokali znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź co na Ciebie czeka w świecie dobrego smaku, świecie NaWynos.
      
       Cały czas, staramy się także udoskonalać nasz serwis. Od niedawna wprowadziliśmy opcję zapłaty za zamówiony posiłek przelewem, a teraz możesz również dokonać płatności kartą u kierowcy. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w momencie składania zamówienia w restauracjach ze znaczkiem VISA i MasterCard.
      

       Pamiętaj!

       Wystarczy wejść na: NaWynos.portel.pl
       lub zamówić przez smartfona na:
       m.portel.pl/nawynos
       Redakcja portEl.pl życzy SMACZNEGO!
      
       ----reklama----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie