UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Dziecka na sportowo

 
Elbląg, Dzień Dziecka na sportowo

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 zaprasza w piątek, 1 czerwca, w godzinach 10 - 13 do hali MOS przy ul. Kościuszki 77 na imprezę sportowo-rekreacyjną organizowaną w ramach podsumowania ogólnopolskich programów „Trzymaj Formę” oraz „Kibicuję Fair Play”.

W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu „Trzymaj Formę”. Program ten to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu - promującym przyjemne, zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Program oparty jest na założeniu, że aktywny styl życia jest zdrowy, przyjemny, łatwo osiągalny i przystępny finansowo dla wszystkich niezależnie od wieku, płci i aktualnej sprawności fizycznej. Realizowany jest metodą projektu, dzięki czemu wykracza poza podstawę programową i programy nauczania szkoły. Klasy drugie gimnazjum naszego ośrodka realizują zadania projektowe „Trzymaj Formę” jako swój projekt edukacyjny.
       „Kibicuję Fair Play” w ramach programu Szkoła bez Przemocy
       We wrześniu 2011 r. rozpoczęła się VI edycja programu społecznego „Szkoła bez przemocy”. Głównym celem programu jest zwiększanie poziomu świadomości problemu, jakim jest przemoc szkolna oraz dostarczanie szkołom systemowych narzędzi umożliwiających jej skuteczne zapobieganie.
       Wkrótce w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Chcielibyśmy wraz z uczniami naszego Ośrodka włączyć się aktywnie w przygotowanie do tego wydarzenia poprzez promocję idei kibicowania fair play. Pokażemy, że na polskich stadionach można kibicować bezpiecznie, a przemoc i agresję można zmniejszać podobnie jak w szkołach.
      
Anna Hatle-Tafelska, SOSW 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama