UWAGA!

Dzień Dziecka w Nowej Holandii

2009-05-22
08:00

Kompleks gastronomiczno-rekreacyjny Nowa Holandia organizuje trzydniowy Dzień Dziecka! Od 30 maja do 1 czerwca na dzieci czeka moc atrakcji i wrażeń. U nas każdy znajdzie pomysł na doskonałą zabawę i... odpoczynek. Zobacz fotoreportaż.

Spacerowiczów i miłośników przyrody zapraszamy w zaciszne zielone zakątki, do których prowadzą alejki spacerowe połączone mostami i kładkami tuż nad wodą. Marynarze i wilki morskie będą mieli okazję opłynąć nasze akweny wodne i kanały na kajakach lub rowerach wodnych. Z naszej przystani odpływa również „tramwaj wodny”, który zabierze Państwa w niezwykłą podróż krajoznawczą po naszym terenie. W Nowej Holandii można jeździć konno, czy wybrać się na przejażdżkę bryczką. Dzieci po przejażdżce na kucyku zapraszamy na plac zabaw pełen atrakcji, małpich gajów i zjeżdżalni. Zapraszamy również do naszego kompleksu grupy zorganizowane. Wszystkie wymienione atrakcje w połączeniu z oprawą artystyczną na scenie i zapleczem gastronomicznym dają możliwość przeprowadzenia jedynej w swoim rodzaju i niezapomnianej imprezy integracyjnej, pikniku rodzinnego, koncertu czy wesela na świeżym powietrzu. Zapraszamy do naszego baru „Pod Strzechą” czynnego całą dobę. Proponujemy potrawy kuchni polskiej opartej na produktach pochodzących z regionu Żuław. Możecie je Państwo skosztować na miejscu, w wygodnym i klimatyzowanym wnętrzu, gdzie gwarantujemy miłą i szybką obsługę.

 

W sezonie letnim mogą Państwo również delektować się naszą kuchnią w otoczeniu przyrody spożywając posiłki w wiatach na terenie rekreacyjnym, gdzie oferujemy głównie dania biesiadne z grilla, ale również większość pozycji z głównego menu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i dlatego stale inwestujemy w jakość. Dysponujemy nowoczesną i profesjonalnie wyposażoną kuchnią, korzystamy z najlepszych i spełniających najwyższe wymogi dostawców. Nowa Holandia organizuje również imprezy z obsługą gastronomiczną. Istnieje również możliwość dokonywania zestawów okolicznościowych w porozumieniu z szefem kuchni. Kontakt: Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia Nowe Pole 1B (obwodnica Elbląga) tel. 055 233 89 90 tel. kom. 608 338 248 email: nh@nowaholandia.pl www.nowaholandia.pl Teraz istnieje możliwość dojazdu również od ulicy Skrzydlatej. 15 minut spacerkiem od pętli autobusowej na ulicy Łódzkiej, a co najważniejsze, od tego roku wstęp na teren Nowej Holandii jest całkowicie bezpłatny !!!

     

-------------------- Reklama ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej