UWAGA!

Dzień mody i urody

7 maja Centrum Handlowe "Ogrody" zaprasza na Dzień Wiosny, Przygody, Mody i Urody. W programie pokazy mody, stylizacji i makijażu, występy artystyczne oraz konkursy, w których nagrodą główną będzie warta tysiąc złotych wycieczka.

Impreza "Wiosna, Przygoda, Moda i Uroda w Centrum Handlowym Ogrody" rozpocznie się 7 maja w południe i trwać będzie do godziny 19.00. W programie znajdą się pokazy mody znanych marek (moda młodzieżowa godz. 14.40, moda sportowa godz. 15.50, moda wieczorowa godz. 18.20), zawody sportowe dla dzieci i rodzin, występy zespołu muzycznego i grupy tanecznej "Break Dance & Elektro Boogie" oraz pokazy gimnastyki artystycznej w wykonaniu trzech profesjonalistek, wśród których wystąpi 6-krotna mistrzyni Polski Seniorek w Gimnastyce Artystycznej i Olimpijka z Atlanty, Anna Kwietniewska. Będzie również można poznać nowe trendy w makijażu i pielęgnacji ciała. Wiosennej metamorfozie podda się gwiazda programu Bar VIP - Ewelina Żadziłko.
     Pierwsza majowa sobota dostarczy wrażeń amatorom wakacyjnego wypoczynku, którzy będą mieli szansę wygrać wycieczkę o wartości tysiąca zł. Będzie to główna nagroda w konkursie "Urlopowa przygoda". Do konkursu zakwalifikuje się pierwszych pięć osób, które o godz. 16.20 zgłoszą się do konferansjera. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy będą rywalizować w odgadywaniu kraju pochodzenia melodii, a następnie, jeśli starczy im odwagi, zatańczą na scenie do tej melodii. W drugim etapie czeka ich sprawdzian wiedzy geograficznej, przyrodniczej i podróżniczej. Główną nagrodę w konkursie ufundowało elbląskie biuro podróży Lobos.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama