[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Otwarty w "skarbówce"

Elbląg, Dzień Otwarty w "skarbówce"

Już w najbliższą sobotę 6 marca Dzień Otwarty w elbląskim Urzędzie Skarbowym.

Organizowany po raz kolejny Dzień Otwarty to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, a także sposobność do złożenia zeznania rocznego przede wszystkim dla podatników, którzy w ciągu tygodnia nie mają możliwości odwiedzenia swojego Urzędu Skarbowego.
       W tym dniu pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania oraz przybliżą bieżącą problematykę z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz obowiązku aktualizacji danych identyfikacyjnych. Będzie też możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej na temat zadań realizowanych przez poszczególne komórki urzędu.
      
       W ramach Drzwi Otwartych przewidywany jest następujący harmonogram:
       godz. 9 - otwarcie – powitanie przez Kierownictwo Urzędu
       godz. 11 - 12 - prelekcja w sali Nr 014 „Wypełnianie oraz składanie zeznań rocznych w formie elektronicznej” - składanie zeznań bez podpisu kwalifikowanego, składanie zeznań z podpisem kwalifikowanym, jak uniknąć błędów przy wypełnianiu i wysyłaniu zeznania drogą elektroniczną
       godz. 9 - 13 - przyjmowanie zeznań podatkowych, formularzy identyfikacyjnych i aktualizacyjnych, udzielanie informacji w zakresie rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych.
      
Aneta Szyc, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama