UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Otwarty w WORD

2012-05-21
Aktualizowany 2012-05-25 09:47
 
Elbląg, Dzień Otwarty w WORD
fot. archiwum portEl, WS

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu zaprasza w sobotę 26 maja na Dzień Otwarty. W programie zwiedzanie bazy egzaminacyjno-szkoleniowej Ośrodka oraz udział w wielu imprezach towarzyszących. Przyjdź, zobacz, sprawdź się!

Uczestnicy naszej imprezy będą mogli:
       – sprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego, przystępując do egzaminu teoretycznego „na niby”,
       – zapoznać się z rodzajami prowadzonych szkoleń,
       – kandydaci na kierowców, którzy odbyli co najmniej 10 godzin jazdy na kursie szkoleniowym – pod nadzorem egzaminatora poćwiczyć jazdę samochodem po torze egzaminacyjnym,
       – kandydaci na kierowców i kierowcy – skorzystać z konsultacji z psychologiem i zapoznać się z badaniami prowadzonymi w Pracowni Psychologicznej WORD,
       – zdać egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę motorowerową i rowerową. Do egzaminu na kartę rowerową mogą przystąpić uczniowie, którzy ukończyli 10 lat, natomiast na kartę motorowerową – 13 lat. Każdy uczeń przystępujący do egzaminu musi przedłożyć Komisji legitymację szkolną; arkusz zaliczeń ucznia z potwierdzoną zgodą rodziców oraz opinią wychowawcy klasy. Brak tych dokumentów uniemożliwi przystąpienie do egzaminu.
      
       Odbędą się również:
       – pokaz sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych w czasie wypadków drogowych przez strażaków Komendy Miejskiej PSP,
       – prezentacja radiowozu policyjnego z videorejestratorem (pokaz przygotowany przez Komendę Miejską Policji w Elblągu),
       – znakowanie rowerów,
       – pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnikom wypadków drogowych (pokaz przeprowadzi Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu),
       – rajd samochodowy „Wiosna 2012” organizowany wspólnie z Automobilklubem w Elblągu (zgłoszenia chętnych w WORD przed rozpoczęciem rajdu),
       – jazda sprawnościowa dla kierowców na placu manewrowym WORD – talerz Stewarda, troleje,
       – pokaz tresury psów (pokaz przygotowany przez Placówkę Straży Granicznej w Elblągu),
       – konkursy i zabawy sprawnościowe organizowane przez pracowników WORD.
      
       A ponadto:
       – każdy zmotoryzowany uczestnik Dnia Otwartego otrzyma „bilet” na wykonanie bezpłatnego ustawienia świateł w pojeździe w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów PKS w Elblągu przy Pl. Dworcowym 4,
       – strudzonych uczestników festynu tradycyjna grochówka.
      
       Szczegóły na stronie www.word.elblag.pl.
      
       Serdecznie zapraszamy w sobotę 26 maja w godz. 10-14 do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu przy ul. Skrzydlatej 1 (Zatorze).
      
Zbigniew Lichuszewski, dyrektor WORD w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Sprawdz sie. Kazdy kto nie zrobi luku tylem zostanie skierowany na powtorny egzamin.
 • Świętują a dzieci nie mają gdzie bezpiecznie na rowerkach jeżdzic. Miasteczko rowerowe było i się roz*****iło. zapomnieli że w Elblągu żyją dzieci. WSTYD!!!!!
 • Dzień otwarty jest wtedy kiedy ludzie są otwarci, na wszystkich. Ciekawe czy żona Prezydenta będzie oficjalnie przedstawiona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pupuś(2012-05-25)
 • No taka atracja w WORDzie to na pewno.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lawrencja(2012-05-25)
 • za tyle pieniędzy co wordy łupia z egzaminowanych z niepisanym nakazem do oblewania powinni zrobić festyn dla elblążan z darmowym Cateringiem, piwem i gwiazdami pośmiewisk kabaretowych w osobach Tuska i Kaczyńskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  abiturient(2012-05-25)
 • Żaden niepisany nakaz oblewania, tylko trzeba cokolwiek potrafić, żeby prawko zrobić. Coś się łaskawie nie należy od tak? Ojej jak mi przykro.
Reklama