UWAGA!

Dzień otwarty WORD

14 września w godz. 9-13 odbędzie się Dzień Otwarty WORD w Elblągu. Przygotowano szereg atrakcji i niespodzianek. Jak co roku kandydaci na kierowców mogą spróbować swych sił podczas próbnego egzaminu teoretycznego „na niby”, czy jazdy próbnej z egzaminatorem po placu manewrowym.

Ponadto: pokaz egzaminu na motocyklu – Kat. A, symulator dachowania, symulator zderzeń, egzamin na kartę rowerową dla uczniów szkół podstawowych skierowanych przez dyrektora placówki, spotkanie z psychologiem (polecamy szczególnie osobom, które kilka razy podchodziły do egzaminu na prawo jazdy), prezentacja sprzętu elbląskich służb mundurowych, punkt pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi oraz gry i zabawy dla najmłodszych.
       Nowością tegorocznego Dnia otwartego WORD W Elblągu jest możliwość oddania krwi w  Mobilnym Ambulansie Poboru Krwi. Każdy uczestnik ruchu drogowego, pieszy, rowerzysta czy kierowca powinien mieć świadomość, że nasze zdrowie zależne jest nie tylko od bezpiecznej jazdy, ale także od szybkiej i skutecznej pomocy w razie wypadku. Stąd też zapraszamy do przyłączenia się do kampanii społecznej propagującej ideę honorowego dawstwa krwi. Dając krew – Darujesz życie!
       Dla strudzonych przygotowanymi przez nas atrakcjami oferujemy ciepłą grochówkę.
       Miejsce imprezy: Elbląg, ul. Skrzydlata 1.
      
      
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A żona Nowaczyka która dostała prace po znajomości jeszcze pracuje w WORD ????? Pewnie tak, bo to kobieta bez honoru. Każdy inny zapadłby się POd ziemię, ale nie kolesie z PO.
Reklama