UWAGA!

Dziennikarze, na koń!

 Elbląg, Dziennikarze, na koń!

Już po raz ósmy dziennikarze z całej Polski będą próbowali swoich sił w powożeniu zaprzęgiem. 25 i 26 maja na terenie stadniny koni Miłosna w Kwidzynie gwiazdy ekranu i eteru będą zmagały się na parkurze z własnymi słabościami i... humorami koni.

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem zapewniają świetną zabawę uczestnikom i obserwatorom. Podczas poprzednich edycji, które odbywały się przez kilka lat w Rzecznej koło Pasłęka, a ostatnio w Ostródzie, na parkurze zaprezentowali się dziennikarze mediów lokalnych i ogólnopolskich. Nie zabrakło więc Tomasza Zubilewicza z TVN Pogoda, który jest fanem tej imprezy i gości na niej od samego początku, Grzegorza Miecugowa, również z TVN, Sławomira Siezieniewskiego, z gdańskiej "Trójki", a także TVP 1, Adrianny Niecko. Podczas ubiegłorocznych mistrzostw w Ostródzie pojawił się także znany Wampir - Wojtek Jagielski.
     Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem to nie tylko przejazd toru z przeszkodami. To także doprowadzanie konia do śmiechu, do rozpaczy, wybory najsympatyczniejszej pary mistrzostw i najzabawniej ubranej. Imprezą towarzyszącą są Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Rzucie Podkową oraz mecz piłkarski - dziennikarze kontra politycy.
     W tym roku mistrzostwa odbywają się na terenie stadniny koni Miłosna w Kwidzynie. Na imprezę swój przyjazd zapowiedziało wielu dziennikarzy mediów ogólnopolskich, m.in. Wojtek Jagielski TVP 2, Paulina Smaszcz - Kurzajewska z Wizji TV, Tomasz Złotoś z TVP Gdańsk, Joanna Racewicz z TVP 2 Panorama.
     Warto przypomnieć, że jednym z uczestników ubiegłorocznych mistrzostw była reprezentacja redakcji portElu - Anetta Magdziak-Gęsicka i Włodek Gęsicki, którzy mimo tego, iż debiutowali w mistrzostwach - zdobyli aż dwa tytuły - I Wicemistrza Polski w klasyfikacji ogólnej oraz tytuł Mistrza Polski Teamów Prasowych. Kto wygra w tym roku?
     
     
     PROGRAM:
     
     25 maja 2002 r. (sobota)
     
     9.00 - 10.00 Rejestracja zawodników (Miłosna)
     10.00 - 11.00 Parada uczestników ulicami Kwidzyna
     11.00 - 11.15 Oficjalne rozpoczęcie 8 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem i 7 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Rzucie Podkową (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna)
     11.15 - 16.00 Biegi eliminacyjne w powożeniu i serie eliminacyjne w rzucie podkową (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna)
     14.30 - 15.30 Finały 7 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Rzucie Podkową (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna)
     11.00 - 16.00 Konkursy dla publiczności (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna)
     17.30 - 19.00 Mecz piłkarski Dziennikarze - Politycy (Stadion Miejski)
     20.00 - 24.00 Wieczór muzyki, tańca i integracji dla uczestników 8 MP Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem, ognisko, grill, koncert muzyki country (Stadnina Koni Miłosna)
     
     
     26 maja 2002 r. (niedziela)
     
     10.00 - 14.30 Finały 8 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna).
     14.30 - 15.00 Ceremonia wręczenia nagród 8 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem i 7 Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Rzucie Podkową (Stado Ogierów Skarbu Państwa Miłosna).
     15.00 - 16.00 Zakończenie
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama