UWAGA!

Dziś droga krzyżowa ulicami Elbląga

 Elbląg, Droga krzyżowa ulicami miasta wpisała się już w atmosferę okresu wielkiego postu. Tak było w 2015 roku,
Droga krzyżowa ulicami miasta wpisała się już w atmosferę okresu wielkiego postu. Tak było w 2015 roku, fot. MS (arch. portEl.pl)

Dziś (środa, 23 marca) mieszkańcy naszego miasta poniosą krzyż ulicami Elbląga. Procesja drogi krzyżowej wyruszy o godz. 19 sprzed kościoła Matki Boskiej Królowej Polski przy ul. Robotniczej.

Droga krzyżowa ulicami miasta wpisała się już w atmosferę okresu wielkiego postu. W tym roku droga krzyżowa odbędzie się w Wielką Środę (23 marca). Wierni wyruszą od strony ul. Jaśminowej sprzed kościoła Matki Boskiej Królowej Polski o godz. 19 i zatrzymując się przy kolejnych stacjach, przejdą do katedry św. Mikołaja.
       Autorem rozważań tegorocznego nabożeństwa drogi krzyżowej jest ks. bp senior Jan Styrna.
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Gratuluję!!! Tego dnia piesi będą mogli bezkarnie, w dodatku w asyście policji łazić po ulicach wzdłuż, w poprzek i wspak. Czekam kiedy to kierowcy samochodów dostaną pozwolenie na jazdę po chodnikach, trawnikach, schodach i wszędzie tam gdzie obowiązują zakazy.
 • Jesteś chory z nienawiści. Przyłącz się do procesji, to ci przejdzie.
 • Jakie zabobony :/ Wraz z powstałym Rządem lud się cofa do czasów średniowiecza. ..
 • Anty-kler- typowy lemig, zakodowany oszolom. jakby mi pozwolili to i tak bym po chodnikach, schoidach czy trawnikach nie jezdzil bo szkoda auta. czekaj czekaj, niedlugo ci beda chodzic po ulicy muzulmanie w pochotach bombowych. na zachodzie europy juz im takie marcze wybuchowe urzadzaja
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  turban(2016-03-23)
 • Anty klerze: ależ juz to robicie, przejrzyj sobie elblaskie ulice CODZIENNIE
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  FANKLUB(2016-03-23)
 • lumpenproletariat musi zawsze wyznawać jakąś religię (ograniczone pole myślowe i wykonawcze) przed wojna był katolicyzm, po wojnie socjalizm a teraz nam nastał bolszewizm katolicki z domieszką nacjonalizmu - co będzie dalej - strach się bać. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  7
  AMalejużniekoniecznie(2016-03-23)
 • do anty-klera dostajesz moje pozwolenie pod warunkiem ze chodnikiem idzie ktoś dla ciebie bliski BEZMOZGOWCU
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  kierowiec(2016-03-23)
 • Znam jednego takiego antyklera co cały rok gada jaki to on jest niewierzący i jak nienawidzi kościoła, a przychodzą święta to siada z rodziną do stołu i spożywa święcony pokarm!! Wstydźcie się wszyscy bezbożnicy, którzy szydzicie z naszej wiary, a później obchodzicie nasze święta!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  jam.jan(2016-03-23)
 • jeśli porównanie nas wierzących do ludzi średniowiecza miało być obrazą, to trafiłeś "kulą w płot". Ludzie w tamtych czasach byli dużo bardziej racjonalni i twardo chodzący po ziemi, niż wielu dzisiaj, i ty jesteś tego klasycznym przykładem. Nieuctwo i tępota przebijająca się z twego wpisu poraża.
 • twój wpis zainspirował mnie, abym dzisiaj podczas Drogi Krzyżowej, modlił się za takich jak ty.
 • Czytam i nie wierzę. Swoim zacietrzewieniem, wyzwiskami i nienawiścią do myślących inaczej pokazujecie doskonały obraz TOLERANCYJNEGO KATOLIKA.
 • jak sie nie podoba to won do Brukseli na lotnisko, tam lewackie ścierwa dostanie to na co zasługujecie, wasz cudowny, nowoczesny świat, który chcecie wam tu fundować, my jesteśmy u siebie i będziemy chodzili po ulicach kiedy chcemy, a wam lewackie mordki nic do tego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  stopidiotom(2016-03-23)
Reklama