UWAGA!

Dziś wręczenie sztandaru, jutro żołnierski festyn

2015-06-23
Aktualizowany 2015-06-26 10:10
 
Elbląg, Dziś wręczenie sztandaru, jutro żołnierski festyn
fot. nadesłana

Dziś (piątek, 26 czerwca) o godz. 17, w czasie uroczystej zbiórki pododdziałów Dowództwa i jednostek wojskowych 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, na Placu Jagiellończyka w Elblągu, w obecności zaproszonych gości zostanie wręczony ufundowany przez elbląskie społeczeństwo Sztandar dla Dowództwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

W imieniu Komitetu Honorowego, JE ks. biskupa Jacka Jezierskiego, Prezydenta Elbląga, Przewodniczącego Rady Miasta, Dowódcy, dowództwa i żołnierzy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, zapraszamy Państwa do udziału w tej podniosłej i niepowtarzalnej uroczystości. Wszak będzie to nasze wspólne święto – mieszkańców Elbląga i elbląskich żołnierzy.
       Z kolei w sobotę, 27 czerwca, w godz. 11. 00 – 16. 00 na terenie 16 batalionu dowodzenia – zbieg ulic Królewieckiej i Piłsudskiego w Elblągu odbędzie się „Żołnierski Festyn”. W programie imprezy: pokazy statyczne sprzętu, szwadron kawalerii, pokazy i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz występy artystyczne.
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • No elbląscy malkontenci i szczekacze do boju ! plujcie swoim jadem, co tym razem nie pasi ? aaaa już wiem w programie nie ma darmowej michu buuuuu !
 • J. E. biskup ufundował sztandar, chyba z datków pod kościołem '''mocherowych'' berecików?????
 • Wojsko to jedna wielka impreza - żyć, nie umierać! Codziennie jakieś uroczystości, za cenę których można by było kupić kilka dobrych czołgów, czy samolotów.
 • Kilka dobrych czołgów powiadasz. tiaa.
 • Tiaaaaa a nawet kilka leopardzików. .. .Olać marudy ja se tam pójde popatrzeć
 • żenada! niech sami wojskowi zrobią zrzutkę, albo z emerytur wojskowych!
 • Wojaki nie miały na sztandar? To może mniej imprez i uroczystości za podatników pieniądze? Ciągle, nagrody, ordery, awanse, imprezki. Już nie wystarczy "Dzień Wojska Polskiego". Zaczynają "rozdrabniać się" i prześcigać w wydawaniu Naszych pieniędzy, np. ostatnio "Żandarmeria Wojskowa" świętowała.
 • to się w głowie nie mieści! wojskowi to teraz tylko świętują za nie swoją kasę!!! a do tego za każdym razem popijawy i bankieciki, i wcześniejsze emerytury!
 • "W anonimowej rozmowie z dziennikarzami Radia Wolna Europa wysoki rangą przedstawiciel NATO potwierdził, że w ostatnim czasie graniczący z Polską obwód kaliningradzki stał się jednym z najbardziej zmilitaryzowanych i uzbrojonych obszarów w Europie – czytamy w najnowszym numerze „Gazety Polskiej Codziennie”.
 • Elbląskie tumany jak się nie podoba to nie bierzcie w tym udziału wojsko zaprasza na uroczystość wręczenia sztandaru a taka impreza niby ile ma kosztować ??? niby co ??? żołnierz idzie na plac postoi, posłucha przemówień odwali defiladę i do domu o jakich pieniądzach nieuki piszecie ?????
 • Człowieku, nie byłeś to nie wiesz. Czołg to kwestia kilku tyś zł a tym bardziej samolot. Te "imprezy " duzo nie kosztują bo robią wszystko szeregowi. Irytujące jest to, że o naszym wojsku wypowiadają sie "znawcy", którzy na komisji lekarskiej udawali psycholi żeby tylko nie pójść na Zetę.
 • Co za czasy. Pomijając POlicję, to i teraz wojsko ma najniższe notowania wśród ludności od lat. Do czego doprowadziły nierządy Partii Obłudy. .. Jesteśmy jako kraj obecnie wystawieni na tacy wszystkim (wojskowo i gospodarczo), kto tylko chce i mogą z nami robić co chcą, rżnąć nasz kraj po kawałku. .. - straszne to, a w dodatku mało kto się upomni o tą biedną Ojczyznę, tak POniewieraną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Patriota(2015-06-25)
Reklama