UWAGA!

Dzisiaj: Gala Filantropa Roku

Dziś o godz. 18.00 w Teatrze Dramatycznym odbędzie się gala konkursu Filantrop Roku. Podczas uroczystości odbędzie się aukcja obrazów oraz występy artystyczne. Gośćmi specjalnymi gali będą Ryszard Rynkowski i Jaś Mela.

Już po raz piąty Fundacja Elbląg ogłosiła konkurs o tytuł Filantropa Roku. Do biura Fundacji wypłynęło ok. 120 nominacji. Zdobywca zaszczytnego tytułu otrzyma dyplom oraz statuetkę Ferdynanda. Fundacja będzie go nominować do dorocznego ogólnopolskiego konkursu "Dobroczyńca Roku".
     Dziś o godz. 18.00 w Teatrze Dramatycznym odbędzie się uroczysta gala, podczas której poznamy laureata konkursu Filantrop Roku. W programie uroczystości przewidziana jest aukcja dzieł elbląskich twórców, z której dochód zasili konto funduszy stypendialnych dla dzieci i młodzieży. Aukcję poprowadzą Ryszard Rynkowski oraz niepełnosprawny polarnik, Jaś Mela. Odbędzie się również występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Byłam na tej gali , bardzo mi sie podobało .Postanowiłam to jeszcze raz zobaczyć na naszej TELEWIZJI KABLOWEJ.Wielkie było moje rozczarowanie bo widać było tylko czarne plamy dla których były wręczane listy gratulacyjne. I co telewizja na to , chyba sie nie popisał operator .
Reklama