UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

e-Belfer Junior ICT

Szkolenia i warsztaty stacjonarne i e-learning z zakresu technologii informacyjnych, metodyki zajęć komputerowych, form komunikacji w sieci i bezpieczeństwa w Internecie. Jedenastu nauczycieli klas I-III ze szkół podstawowych w Gminie Elbląg podniesie swoje kompetencje, dzięki realizacji projekt pn. „e-Belfer Junior ICT w nauczaniu wczesnoszkolnym w gminie wiejskiej Elbląg”.

Umowę na jego dofinansowanie podpisali dziś (11 maja) w Nowakowie: Witold Wróblewski Członek Zarządu Województwa i Bogusław Milusz dyrektor Zespołu Szkół w Nowakowie. Projekt będzie realizowany od października do końca maja przyszłego roku.
       Jego koszt wynosi 64 152 złotych, z czego 54 529,20 złotych pochodzić będzie z funduszy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
      
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego Członka Zarządu Województwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama