UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

E-bus jedzie na szkolenia

Elbląg, E-bus, który wyposażony jest w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu to mobilny punkt szkoleniowy
E-bus, który wyposażony jest w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu to mobilny punkt szkoleniowy (fot. nadesłane)

Kolejne wyjazdowe szkolenia e - busa zostaną przeprowadzone w piątek, 5 marca. Instruktorzy Centrum Spotkań Europejskich Światowid wyjeżdżają, aby szkolić pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Samborowie.

E-bus, który wyposażony jest w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu to mobilny punkt szkoleniowy, zakupiony dzięki pomocy ministerstwa kultury. Głównym założeniem szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji animatorów kultury pracujących z środowiskiem wiejskim, miejsko-wiejskim poprzez poznanie nowych technik pracy, które wykorzystywane będą w pracy ze środowiskiem.
       Zajęcia plastyczne, m. in. z zakresu papieroplastyki i aplikacji na drewnie, poprowadzi Ewa Bednarska - Siwilewicz , a zajęcia teatralne Edyta Machul.
       - Takich działań będzie podejmowanych coraz więcej, chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i szkolić animatorów kultury - mówi Justyna Kozłowska - Dyrla, rzecznik prasowy CSE Światowid.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama