UWAGA!

EKO o prezydencie

2010-03-21
Aktualizowany 2010-03-23 09:16
Elbląg, EKO o prezydencie

Serdecznie zapraszam na kolejne, otwarte spotkanie Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego. Tym razem głównym tematem będzie rola Prezydenta Miasta w polskim systemie samorządowym.

Spotkanie odbędzie się we wtorek (23 marca) o godz. 17 w Domu Studenckim PWSZ przy ul. Wspólnej 11-13. Wprowadzenia do dyskusji dokona dr Edward Jaremczuk (PWSZ Elbląg). Następnie zaprosimy do dyskusji m.in. o naszych oczekiwaniach co do prezydenta z ramienia Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego.
       Nasze zaproszenie kierujemy do członków i przyjaciół EKO oraz wszystkich mieszkańców Elbląga zainteresowanych problematyką samorządową.
      
      
Arkadiusz Jachimowicz, EKO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jachimowicz do lamusa. Juz się pokazał jako samorządowiec i co z tego wyszło? Pierwsza kadencja i Kurier Elbląski jaki wydawaliście zakończył się klapą i ogromnym długiem za który zapłacili mieszkańcy Elbląga. Dość panie Jachimowicz.
 • Hm a czy wg ogłoszonego kalendarza przez EKO nie powinna się właśnie odbywać debata ich kandydatów na Prezydenta, których znaleźli przez zgłoszenia? Coś dziwnie cicho o tej całej akcji się zrobiła. Czyżby nikt się nie zgłosił?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyfan PiS(2010-03-21)
 • florek Prezydent MUSI ODEJŚĆ ! Niech sie poda do dymisji wraz z calum swym aparatem partyjnym ( czyt. kolesiami po znajomosci ), zaoszczędzi sobie tym samym wstydu w listopadzie 2010r. przy wyborach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-03-23)
Reklama