UWAGA!

Ekologiczne powitanie wiosny

Elbląg, Ekologiczne powitanie wiosny
(fot. orzeu)

Wczoraj (1 kwietnia) w centrum kultury Światowid odbyły się eliminacje wojewódzkie Szkolnej Giełdy Turystycznej „Przygoda”. Imprezie towarzyszyły Zielony Marsz PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej „Przygoda z klimatem” i Ekologiczne Powitanie Wiosny na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Zobacz fotoreportaż .

Na scenie wystąpili zespół wokalny działający przy Światowidzie i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 18. Był konkurs Ekomarzann (czyli Marzann ekologicznych) i haseł promujących ochronę klimatu oraz ekologiczne pożegnanie zimy przy dźwiękach zespołu elbląskich bębniarzy Inspira.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • jak szedlem to widzialem racja z ta impreza ze byla wczoraj bo 21 marca nie bylo pogody i dzieciaki by sie poprzeziebialy
 • Jeszcze kilka lat temu teren ten wyglądał całkiem nieźle, ale teraz o zgrozo. .. .Przecież między innymi to wizytówka naszego miasta. Pięknie położony teren, naturalnie ukształtowany. Bardzo wielu mieszkańców naszego miasta przyjeżdża tu aby wypocząć, w różnorodny sposób. Uprawiając wszelkiego rodzaju sport. Ale cóż gospodarza terenu zapomniał, że należy też o niego zadbać. Na wszystkich szlakach w tragicznym stanie są mostki, zabezpieczenia nad skarpami. W ewidentny sposób zagraża to bezpieczeństwu przebywających tam osób. Czyżby brakowało tam materiału. Jak również ścieżki zagrodzone są przez wiatrołomy. Taki stan trwa bardzo długo i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Ktoś tam próbuje sie kręcić ale w bardzo nieudolny sposób. A już w ogóle turysta tam nie zajrzy. Taki piękny skarb mamy w rękach - dosłownie klejnot natury. APELUJĘ pomóżmy naszej Bażantarni. Jeśli gospodarz terenu tego nie widzi pokażmy mu to palcem. A właściciele wyrośniętych piesków mogliby trzymać je na smyczy. Bez rzadnego zdrowego rozsądku. I jeszce taki jest zadowolony, że inni się boją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wizjer(2008-04-09)
 • Widzicie kochani w upadającej ale pięknej Bażantarni odbyły sie biegi przełajowe. .To fajnie, że sport itp. ale, że organizatorom nie przeszkadza obraz bezradności właściciela naszego pięknego " Lasu Bażantarni". wywołajmy reakcję, zmuśmy kogo trzeba do działania i to szybko. Bażantarnia potrzebuje natychmiastowej pomocy. Balustrady zabezpieczające ( to chyba już tylko z nazwy) były, ale już nie ma. Mostki totalna ruina. Czy to nikogo nie obchodzi. Takiego terenu jak Bażantarnia nie ma żadne miasto. Pomóżmy naszej Bażantarni. wzywam wszystkich którym zależy na tym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wizjer(2008-04-09)
Reklama