UWAGA!

Eksmisja kobiety z dzieckiem zgodnie z prawem?

Przez kilka godzin komornik z Mysłowic (woj. śląskie) próbował wyeksmitować z domu na Osiedlu Marynarzy kobietę i jej nastoletniego syna. W obronie kobiety stanęli jej znajomi, którzy zatarasowali wejście samochodami. Na miejsce wezwano policję. Adwokat eksmitowanej twierdzi, że komornik się pospieszył, bo dopiero w środę sprawą zajmie się sąd.

To dom, w którym pani Anna mieszkała od kilkunastu lat. W sobotę rano przyjechał nowy właściciel budynku razem z komornikiem, by wyeksmitować całą rodzinę. Zdaniem siostrzeńca pani Anny to działanie było bezprawne.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Policja poczuli darmową pizze i szybko przybyli :)
 • Po pierwsze policjanci sami sobie zamówili tą pizze i to za swoje - stali tam chyba z 12h więc po co te insynuacje. .. Po drugie trudno się dziwić nowemu właścicielowi skoro dom był jego od 6 lat. Po trzecie rejestracja spółki pod tym adresem to celowe zabiegi, które mają utrudnić eksmisje zwłaszcza, że kłopoty biznesowo- finansowe ta Pani (i jej zmarły mąż) miała od lat. Kolejnym faktem jest to, że posiada ona inne nieruchomości więc na "przysłowiowym" bruku się nie znalazła. To, że komornik nie był z Elbląga to też nic dziwnego - to małe miasto, sporo ludzi się zna, sprawa jest trudna więc łatwiej jest to zrobić komuś przyjezdnemu. .. Każda ze stron ma swoje racje i ciężko gdybać zwłaszcza, że ani komornik, ani nowy właściciel w dyskusje się ni8e wdali i swoich argumentów nie przedstawili. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  5
  CośTamWiem(2013-10-16)
 • czegoś nie rozumiem, facet w 2007 kupuje dom i nie może go zająć?
 • Skoro ludzi stać na adwokatów, to powinno też ich być stać na opłaty. .
 • skoro komornik zajal za dlugi to najwyzszy czas ich wyeksmitowac
 • Postawmy sobie pytanie: czy ktoś z Was chciałby kupić nieruchomość z której nie może wysiedlić lokatorów i to przez 6 lat? Mamy durne prawo które nie broni właścicieli. Ta sama sytuacja ma miejsce przy najmie lokalu mieszkalnego: kupisz lokal, wynajmiesz komuś a ten ktoś nie chce go opuścić przez kilka lat mimo to że sprawa trafia do sądu a sąd orzeka najczęściej na korzyść najmującego a nie właściciela bo takie mamy kulawe prawo stąd takie sytuacje jak ta eksmisja gdzie właściciel który zainwestował w zakup potężne pieniądze ma od tylu lat kłopot aby poprzedni właściciel się wyprowadził. Nie patrzcie na małoletniego bo to tylko w/g manipulacja, tak samo jak spółka która jest zarejestrowana na ten adres, wszystko w/g mnie robione było pod kątem uniemożliwienia oddania nieruchomości. Odpowiedzmy sobie na pytanie kto w tym sporze jest uczciwy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  2
  wynajmujący(2013-10-16)
 • A pizza smaczna chociaż była?
 • Długi należy spłacać - brawo dla komornika i nowego właściciela domu. Koniec z warcholstwem i pieniactwem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  lknkn(2013-10-17)
 • .. .komornik powinien dać dłużniczce jeszcze kilka dni na spakowanie się. .. ja pier. .. ., to 6 lat było za mało?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  2
  zaiks(2013-10-17)
 • 6 lat chaty szukali nowej. .. .dobre. .. .a adwokat za free dobre. .. .wspolczucie dla wlasciciela jak 6 lat sie uzera
 • Prawo własności jest święte. Mieszkała nie w swoim domu. Spółka była zarejestrowana nie w jej nieruchomości. Co tu jeszcze można powiedzieć na jej obronę?
 • kiedyś broniliby chłopcy z bejzbolami. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  krzywik111(2013-10-17)
Reklama